U bent hier

Alle blogs

Vaste Bloggers:
Jolynn | Julian | Sylvia | Wendy
Gastbloggers (info hier):
Jesper

Julian

afbeelding van Julian

Historie

Blog
Recente blogs weergeven
Geregistreerd sinds
5 jaar 2 maanden

Soortenlijst

Julian heeft wereldwijd 3632 soorten gezien (ten tijde van de laatste update: 08-12-2020) waarvan het meest in de soortgroepen:
1. Nachtvlinders (1031)
2. Planten (601)
3. Vogels (587)
4. Paddenstoelen (272)
5. Kevers (157)

1 Korhoen - Lyrurus tetrix
2 Rode Patrijs - Alectoris rufa
3 Barbarijse Frankolijn - Pternistis bicalcaratus
4 Patrijs - Perdix perdix
5 Kwartel - Coturnix coturnix
6 Ceylonhoen - Gallus lafayettii
7 Witwangfluiteend - Dendrocygna viduata
8 Indische Fluiteend - Dendrocygna javanica
9 Zwarte Rotgans - Branta bernicla nigricans
10 Rotgans - Branta bernicla
11 Witbuikrotgans - Branta bernicla hrota
12 Roodhalsgans - Branta ruficollis
13 Brandgans - Branta leucopsis
14 Ross' Gans - Anser rossii
15 Sneeuwgans - Anser caerulescens
16 Grauwe Gans - Anser anser
17 Taigarietgans - Anser fabalis
18 Kleine Rietgans - Anser brachyrhynchus
19 Toendrarietgans - Anser serrirostris
20 Kolgans - Anser albifrons
21 Dwerggans - Anser erythropus
22 Knobbelzwaan - Cygnus olor
23 Kleine Zwaan - Cygnus columbianus bewickii
24 Wilde Zwaan - Cygnus cygnus
25 Spoorwiekgans - Plectropterus gambensis
26 Bergeend - Tadorna tadorna
27 Casarca - Tadorna ferruginea
28 Coromandeleend - Nettapus coromandelianus
29 Siberische Taling - Sibirionetta formosa
30 Zomertaling - Spatula querquedula
31 Blauwvleugeltaling - Spatula discors
32 Slobeend - Spatula clypeata
33 Krakeend - Mareca strepera
34 Smient - Mareca penelope
35 Amerikaanse Smient - Mareca americana
36 Wilde Eend - Anas platyrhynchos
37 Pijlstaart - Anas acuta
38 Wintertaling - Anas crecca
39 Krooneend - Netta rufina
40 Tafeleend - Aythya ferina
41 Witoogeend - Aythya nyroca
42 Ringsnaveleend - Aythya collaris
43 Kuifeend - Aythya fuligula
44 Topper - Aythya marila
45 Eider - Somateria mollissima
46 Grote Zee-eend - Melanitta fusca
47 Zwarte Zee-eend - Melanitta nigra
48 IJseend - Clangula hyemalis
49 Buffelkopeend - Bucephala albeola
50 Brilduiker - Bucephala clangula
51 Nonnetje - Mergellus albellus
52 Kokardezaagbek - Lophodytes cucullatus
53 Grote Zaagbek - Mergus merganser
54 Middelste Zaagbek - Mergus serrator
55 Nachtzwaluw - Caprimulgus europaeus
56 Langstaartnachtzwaluw - Caprimulgus climacurus
57 Viervleugelnachtzwaluw - Caprimulgus longipennis
58 Malabarsalangaan - Aerodramus unicolor
59 Afrikaanse Palmgierzwaluw - Cypsiurus parvus
60 Aziatische Palmgierzwaluw - Cypsiurus balasiensis
61 Alpengierzwaluw - Tachymarptis melba
62 Gierzwaluw - Apus apus
63 Vale Gierzwaluw - Apus pallidus
64 Huisgierzwaluw - Apus affinis
65 Groene Toerako - Tauraco persa
66 Violette Toerako - Musophaga violacea
67 Grijze Bananeneter - Crinifer piscator
68 Grote Trap - Otis tarda
69 Senegalese Spoorkoekoek - Centropus senegalensis
70 Chinese Spoorkoekoek - Centropus sinensis
71 Indische Koël - Eudynamys scolopaceus
72 Piet-van-Vliet - Cacomantis merulinus
73 Rechtstaartdrongokoekoek - Surniculus lugubris
74 Koekoek - Cuculus canorus
75 Rotsduif - Columba livia
76 Gespikkelde Duif - Columba guinea
77 Holenduif - Columba oenas
78 Houtduif - Columba palumbus
79 Zomertortel - Streptopelia turtur
80 Oosterse Tortel - Streptopelia orientalis
81 Turkse Tortel - Streptopelia decaocto
82 Treurtortel - Streptopelia decipiens
83 Roodoogtortel - Streptopelia semitorquata
84 Wijntortel - Streptopelia vinacea
85 Rode Tortel - Streptopelia tranquebarica
86 Parelhalstortel - Spilopelia chinensis
87 Palmtortel - Spilopelia senegalensis
88 Zwartsnavelduif - Turtur abyssinicus
89 Maskerduif - Oena capensis
90 Smaragdduif - Chalcophaps indica
91 Zebraduif - Geopelia striata
92 Afrikaanse Papegaaiduif - Treron calvus
93 Groene Muskaatduif - Ducula aenea
94 Waterral - Rallus aquaticus
95 Kwartelkoning - Crex crex
96 Porseleinhoen - Porzana porzana
97 Waterhoen - Gallinula chloropus
98 Meerkoet - Fulica atra
99 Smaragdpurperkoet - Porphyrio madagascariensis
100 Grijskoppurperkoet - Porphyrio poliocephalus
101 Kleinst Waterhoen - Zapornia pusilla
102 Klein Waterhoen - Zapornia parva
103 Witborstwaterhoen - Amaurornis phoenicurus
104 Saruskraanvogel - Antigone antigone
105 Kraanvogel - Grus grus
106 Dodaars - Tachybaptus ruficollis
107 Roodhalsfuut - Podiceps grisegena
108 Fuut - Podiceps cristatus
109 Kuifduiker - Podiceps auritus
110 Geoorde Fuut - Podiceps nigricollis
111 Flamingo - Phoenicopterus roseus
112 Griel - Burhinus oedicnemus
113 Senegalese Griel - Burhinus senegalensis
114 Scholekster - Haematopus ostralegus
115 Steltkluut - Himantopus himantopus
116 Kluut - Recurvirostra avosetta
117 Kievit - Vanellus vanellus
118 Sporenkievit - Vanellus spinosus
119 Lelkievit - Vanellus senegallus
120 Grijskopkievit - Vanellus cinereus
121 Indische Kievit - Vanellus indicus
122 Steppekievit - Vanellus gregarius
123 Goudplevier - Pluvialis apricaria
124 Zilverplevier - Pluvialis squatarola
125 Bontbekplevier - Charadrius hiaticula
126 Kleine Plevier - Charadrius dubius
127 Strandplevier - Charadrius alexandrinus
128 Mongoolse Plevier - Charadrius mongolus
129 Woestijnplevier - Charadrius leschenaultii
130 Morinelplevier - Charadrius morinellus
131 Lelieloper - Actophilornis africanus
132 Bronsvleugeljacana - Metopidius indicus
133 Regenwulp - Numenius phaeopus
134 Kleine Regenwulp - Numenius minutus
135 Wulp - Numenius arquata
136 Rosse Grutto - Limosa lapponica
137 Grutto - Limosa limosa
138 Steenloper - Arenaria interpres
139 Kanoet - Calidris canutus
140 Kemphaan - Calidris pugnax
141 Steltstrandloper - Calidris himantopus
142 Krombekstrandloper - Calidris ferruginea
143 Temmincks Strandloper - Calidris temminckii
144 Drieteenstrandloper - Calidris alba
145 Bonte Strandloper - Calidris alpina
146 Paarse Strandloper - Calidris maritima
147 Bairds Strandloper - Calidris bairdii
148 Kleine Strandloper - Calidris minuta
149 Gestreepte Strandloper - Calidris melanotos
150 Alaskastrandloper - Calidris mauri
151 Grote Grijze Snip - Limnodromus scolopaceus
152 Houtsnip - Scolopax rusticola
153 Bokje - Lymnocryptes minimus
154 Watersnip - Gallinago gallinago
155 Terekruiter - Xenus cinereus
156 Grauwe Franjepoot - Phalaropus lobatus
157 Rosse Franjepoot - Phalaropus fulicarius
158 Oeverloper - Actitis hypoleucos
159 Witgat - Tringa ochropus
160 Kleine Geelpootruiter - Tringa flavipes
161 Tureluur - Tringa totanus
162 Poelruiter - Tringa stagnatilis
163 Bosruiter - Tringa glareola
164 Zwarte Ruiter - Tringa erythropus
165 Groenpootruiter - Tringa nebularia
166 Steppevorkstaartplevier - Glareola nordmanni
167 Drieteenmeeuw - Rissa tridactyla
168 Dunbekmeeuw - Chroicocephalus genei
169 Kokmeeuw - Chroicocephalus ridibundus
170 Grijskopmeeuw - Chroicocephalus cirrocephalus
171 Dwergmeeuw - Hydrocoloeus minutus
172 Ross' Meeuw - Rhodostethia rosea
173 Zwartkopmeeuw - Ichthyaetus melanocephalus
174 Reuzenzwartkopmeeuw - Ichthyaetus ichthyaetus
175 Hemprichs Meeuw - Ichthyaetus hemprichii
176 Stormmeeuw - Larus canus
177 Grote Mantelmeeuw - Larus marinus
178 Grote Burgemeester - Larus hyperboreus
179 Kleine Burgemeester - Larus glaucoides
180 Zilvermeeuw - Larus argentatus
181 Pontische Meeuw - Larus cachinnans
182 Geelpootmeeuw - Larus michahellis
183 Kleine Mantelmeeuw - Larus fuscus
184 Lachstern - Gelochelidon nilotica
185 Reuzenstern - Hydroprogne caspia
186 Afrikaanse Koningsstern - Thalasseus albididorsalis
187 Grote Stern - Thalasseus sandvicensis
188 Dwergstern - Sternula albifrons
189 Visdief - Sterna hirundo
190 Noordse Stern - Sterna paradisaea
191 Forsters Stern - Sterna forsteri
192 Witwangstern - Chlidonias hybrida
193 Witvleugelstern - Chlidonias leucopterus
194 Zwarte Stern - Chlidonias niger
195 Grote Jager - Stercorarius skua
196 Kleine Alk - Alle alle
197 Zeekoet - Uria aalge
198 Alk - Alca torda
199 Zwarte Zeekoet - Cepphus grylle
200 Roodkeelduiker - Gavia stellata
201 Parelduiker - Gavia arctica
202 IJsduiker - Gavia immer
203 Noordse Stormvogel - Fulmarus glacialis
204 Noordse Pijlstormvogel - Puffinus puffinus
205 Afrikaanse Nimmerzat - Mycteria ibis
206 Indische Nimmerzat - Mycteria leucocephala
207 Indische Gaper - Anastomus oscitans
208 Zwarte Ooievaar - Ciconia nigra
209 Ooievaar - Ciconia ciconia
210 Jan-van-gent - Morus bassanus
211 Indische Slangenhalsvogel - Anhinga melanogaster
212 Afrikaanse Slangenhalsvogel - Anhinga rufa
213 Afrikaanse Dwergaalscholver - Microcarbo africanus
214 Indische Dwergaalscholver - Microcarbo niger
215 Dwergaalscholver - Microcarbo pygmaeus
216 Kuifaalscholver - Phalacrocorax aristotelis
217 Aalscholver - Phalacrocorax carbo
218 Witborstaalscholver - Phalacrocorax lucidus
219 Heilige Ibis - Threskiornis aethiopicus
220 Indische Witte Ibis - Threskiornis melanocephalus
221 Zwarte Ibis - Plegadis falcinellus
222 Lepelaar - Platalea leucorodia
223 Afrikaanse Lepelaar - Platalea alba
224 Roerdomp - Botaurus stellaris
225 Woudaap - Ixobrychus minutus
226 Kwak - Nycticorax nycticorax
227 Mangrovereiger - Butorides striata
228 Ralreiger - Ardeola ralloides
229 Indische Ralreiger - Ardeola grayii
230 Chinese Ralreiger - Ardeola bacchus
231 Koereiger - Bubulcus ibis
232 Oostelijke Koereiger - Bubulcus coromandus
233 Blauwe Reiger - Ardea cinerea
234 Zwartkopreiger - Ardea melanocephala
235 Purperreiger - Ardea purpurea
236 Grote Zilverreiger - Ardea alba
237 Middelste Zilverreiger - Ardea intermedia
238 Zwarte Reiger - Egretta ardesiaca
239 Kleine Zilverreiger - Egretta garzetta
240 Westelijke Rifreiger - Egretta gularis
241 Hamerkop - Scopus umbretta
242 Roze Pelikaan - Pelecanus onocrotalus
243 Kleine Pelikaan - Pelecanus rufescens
244 Visarend - Pandion haliaetus
245 Grijze Wouw - Elanus caeruleus
246 Kaalkopkiekendief - Polyboroides typus
247 Palmgier - Gypohierax angolensis
248 Wespendief - Pernis apivorus
249 Aziatische Wespendief - Pernis ptilorhynchus
250 Kapgier - Necrosyrtes monachus
251 Vale Gier - Gyps fulvus
252 Monniksgier - Aegypius monachus
253 Indische Slangenarend - Spilornis cheela
254 Slangenarend - Circaetus gallicus
255 Bateleur - Terathopius ecaudatus
256 Indische Kuifarend - Nisaetus cirrhatus
257 Roodbuikdwergarend - Lophotriorchis kienerii
258 Afrikaanse Zwarte Kuifarend - Lophaetus occipitalis
259 Bastaardarend - Clanga clanga
260 Keizerarend - Aquila heliaca
261 Donkere Zanghavik - Melierax metabates
262 Shikra - Accipiter badius
263 Sperwer - Accipiter nisus
264 Havik - Accipiter gentilis
265 Bruine Kiekendief - Circus aeruginosus
266 Blauwe Kiekendief - Circus cyaneus
267 Steppekiekendief - Circus macrourus
268 Bonte Kiekendief - Circus melanoleucos
269 Grauwe Kiekendief - Circus pygargus
270 Rode Wouw - Milvus milvus
271 Zwarte Wouw - Milvus migrans
272 Geelsnavelwouw - Milvus aegyptius
273 Brahmaanse Wouw - Haliastur indus
274 Afrikaanse Zeearend - Haliaeetus vocifer
275 Zeearend - Haliaeetus albicilla
276 Ruigpootbuizerd - Buteo lagopus
277 Arendbuizerd - Buteo rufinus
278 Buizerd - Buteo buteo
279 Kerkuil - Tyto alba
280 Afrikaanse Dwergooruil - Otus senegalensis
281 Dwergooruil - Otus scops
282 Oehoe - Bubo bubo
283 Woestijnoehoe - Bubo ascalaphus
284 Grijze Oehoe - Bubo cinerascens
285 Bosuil - Strix aluco
286 Afrikaanse Bosuil - Strix woodfordii
287 Sperweruil - Surnia ulula
288 Geparelde Dwerguil - Glaucidium perlatum
289 Steenuil - Athene noctua
290 Ransuil - Asio otus
291 Velduil - Asio flammeus
292 Hop - Upupa epops
293 Groene Kakelaar - Phoeniculus purpureus
294 Noordelijke Hoornraaf - Bucorvus abyssinicus
295 Westelijke Roodsnaveltok - Tockus kempi
296 Grijze Tok - Lophoceros nasutus
297 Indochinese Scharrelaar - Coracias affinis
298 Sahelscharrelaar - Coracias abyssinicus
299 Blauwbuikscharrelaar - Coracias cyanogaster
300 Breedbekscharrelaar - Eurystomus glaucurus
301 Smyrnaijsvogel - Halcyon smyrnensis
302 Grijskopijsvogel - Halcyon leucocephala
303 Gestreepte IJsvogel - Halcyon chelicuti
304 Teugelijsvogel - Halcyon malimbica
305 Senegalijsvogel - Halcyon senegalensis
306 Malachietijsvogel - Corythornis cristatus
307 IJsvogel - Alcedo atthis
308 Afrikaanse Reuzenijsvogel - Megaceryle maxima
309 Bonte IJsvogel - Ceryle rudis
310 Zwaluwstaartbijeneter - Merops hirundineus
311 Dwergbijeneter - Merops pusillus
312 Kleine Groene Bijeneter - Merops orientalis
313 Groene Bijeneter - Merops persicus
314 Bijeneter - Merops apiaster
315 Bruinkopbaardvogel - Psilopogon zeylanicus
316 Ceylonese Baardvogel - Psilopogon flavifrons
317 Roodkeelbaardvogel - Psilopogon rubricapillus
318 Kopersmid - Psilopogon haemacephalus
319 Geelvoorhoofdketellapper - Pogoniulus chrysoconus
320 Zwartbandbaardvogel - Lybius dubius
321 Draaihals - Jynx torquilla
322 Stippelspecht - Campethera punctuligera
323 Goudstaartspecht - Campethera abingoni
324 Middelste Bonte Specht - Dendrocoptes medius
325 Kardinaalspecht - Dendropicos fuscescens
326 Grijsgroene Specht - Dendropicos goertae
327 Kleine Bonte Specht - Dryobates minor
328 Grote Bonte Specht - Dendrocopos major
329 Zwarte Specht - Dryocopus martius
330 Groene Specht - Picus viridis
331 Lichtensteins Goudrugspecht - Dinopium psarodes
332 Torenvalk - Falco tinnunculus
333 Roodpootvalk - Falco vespertinus
334 Smelleken - Falco columbarius
335 Boomvalk - Falco subbuteo
336 Slechtvalk - Falco peregrinus
337 Bonte Boertje - Poicephalus senegalus
338 Smaragdparkiet - Psittacula calthrapae
339 Halsbandparkiet - Psittacula krameri
340 Bruinkeellelvliegenvanger - Platysteira cyanea
341 Goudkapfiskaal - Laniarius barbarus
342 Bonte Dwergtriller - Hemipus picatus
343 Grijze Spitsvogel - Artamus fuscus
344 Gewone Iora - Aegithina tiphia
345 Kleine Menievogel - Pericrocotus cinnamomeus
346 Oranje Menievogel - Pericrocotus flammeus
347 Geelsnavelklauwier - Corvinella corvina
348 Bruine Klauwier - Lanius cristatus
349 Grauwe Klauwier - Lanius collurio
350 Daurische Klauwier - Lanius isabellinus
351 Turkestaanse Klauwier - Lanius phoenicuroides
352 Kleine Klapekster - Lanius minor
353 Klapekster - Lanius excubitor
354 Roodkopklauwier - Lanius senator
355 Maskerklauwier - Lanius nubicus
356 Zwartkopwielewaal - Oriolus xanthornus
357 Wielewaal - Oriolus oriolus
358 Glansrugdrongo - Dicrurus divaricatus
359 Koningsdrongo - Dicrurus macrocercus
360 Witbuikdrongo - Dicrurus caerulescens
361 Ceylonese Kuifdrongo - Dicrurus lophorinus
362 Maleise Bonte Waaierstaart - Rhipidura javanica
363 Roodbuikparadijsmonarch - Terpsiphone rufiventer
364 Afrikaanse Paradijsmonarch - Terpsiphone viridis
365 Indiase Paradijsmonarch - Terpsiphone paradisi
366 Gaai - Garrulus glandarius
367 Blauwe Ekster - Cyanopica cooki
368 Blauwe Kitta - Urocissa ornata
369 Zwarte Ekster - Crypsirina temia
370 Ekster - Pica pica
371 Notenkraker - Nucifraga caryocatactes
372 Piapiac - Ptilostomus afer
373 Kauw - Coloeus monedula
374 Huiskraai - Corvus splendens
375 Roek - Corvus frugilegus
376 Zwarte Kraai - Corvus corone
377 Bonte Kraai - Corvus cornix
378 Dikbekkraai - Corvus macrorhynchos
379 Oostelijke Junglekraai - Corvus levaillantii
380 Indiase Junglekraai - Corvus culminatus
381 Schildraaf - Corvus albus
382 Raaf - Corvus corax
383 Pestvogel - Bombycilla garrulus
384 Zwarte Mees - Periparus ater
385 Kuifmees - Lophophanes cristatus
386 Glanskop - Poecile palustris
387 Matkop - Poecile montanus
388 Pimpelmees - Cyanistes caeruleus
389 Koolmees - Parus major
390 Buidelmees - Remiz pendulinus
391 Baardman - Panurus biarmicus
392 Witbandleeuwerik - Alaemon alaudipes
393 Woestijnleeuwerik - Ammomanes deserti
394 Zwartkruinvinkleeuwerik - Eremopterix nigriceps
395 Boomleeuwerik - Lullula arborea
396 Veldleeuwerik - Alauda arvensis
397 Kuifleeuwerik - Galerida cristata
398 Strandleeuwerik - Eremophila alpestris
399 Kortteenleeuwerik - Calandrella brachydactyla
400 Kalanderleeuwerik - Melanocorypha calandra
401 Ceylongoudborstbuulbuul - Rubigula melanicterus
402 Zwartkuifbuulbuul - Rubigula flaviventris
403 Witoorbuulbuul - Pycnonotus leucotis
404 Roodbuikbuulbuul - Pycnonotus cafer
405 Grauwe Buulbuul - Pycnonotus barbatus
406 Vlekkeelbuulbuul - Pycnonotus finlaysoni
407 Wenkbrauwbuulbuul - Pycnonotus goiavier
408 Witbrauwbuulbuul - Pycnonotus luteolus
409 Conrads Buulbuul - Pycnonotus conradi
410 Goudbrauwbuulbuul - Acritillas indica
411 Ghatsbuulbuul - Hypsipetes ganeesa
412 Oeverzwaluw - Riparia riparia
413 Boerenzwaluw - Hirundo rustica
414 Roodkeelzwaluw - Hirundo lucida
415 Roodkruinzwaluw - Hirundo smithii
416 Rotszwaluw - Ptyonoprogne rupestris
417 Huiszwaluw - Delichon urbicum
418 Roodstuitzwaluw - Cecropis daurica
419 Ceylonzwaluw - Cecropis hyperythra
420 Senegalese Krombek - Sylvietta brachyura
421 Cetti's Zanger - Cettia cetti
422 Staartmees - Aegithalos caudatus
423 Fluiter - Phylloscopus sibilatrix
424 Humes Bladkoning - Phylloscopus humei
425 Bladkoning - Phylloscopus inornatus
426 Bruine Boszanger - Phylloscopus fuscatus
427 Fitis - Phylloscopus trochilus
428 Tjiftjaf - Phylloscopus collybita
429 Siberische Tjiftjaf - Phylloscopus collybita tristis
430 Iberische Tjiftjaf - Phylloscopus ibericus
431 Grauwe Fitis - Phylloscopus trochiloides
432 Grote Karekiet - Acrocephalus arundinaceus
433 Chinese Karekiet - Acrocephalus orientalis
434 Indische Karekiet - Acrocephalus stentoreus
435 Zwartkoprietzanger - Acrocephalus melanopogon
436 Rietzanger - Acrocephalus schoenobaenus
437 Struikrietzanger - Acrocephalus dumetorum
438 Kleine Karekiet - Acrocephalus scirpaceus
439 Bosrietzanger - Acrocephalus palustris
440 Kleine Spotvogel - Iduna caligata
441 Grote Vale Spotvogel - Hippolais languida
442 Orpheusspotvogel - Hippolais polyglotta
443 Spotvogel - Hippolais icterina
444 Sprinkhaanzanger - Locustella naevia
445 Krekelzanger - Locustella fluviatilis
446 Snor - Locustella luscinioides
447 Graszanger - Cisticola juncidis
448 Gestreepte Prinia - Prinia gracilis
449 Roestflankprinia - Prinia subflava
450 Wielewaalzanger - Hypergerus atriceps
451 Blaatcamaroptera - Camaroptera brevicaudata
452 Langstaartsnijdervogel - Orthotomus sutorius
453 Zwartkop - Sylvia atricapilla
454 Tuinfluiter - Sylvia borin
455 Braamsluiper - Curruca curruca
456 Woestijngrasmus - Curruca nana
457 Ménétriés' Zwartkop - Curruca mystacea
458 Westelijke Baardgrasmus - Curruca iberiae
459 Grasmus - Curruca communis
460 Provençaalse Grasmus - Curruca undata
461 Indiase Brilvogel - Zosterops palpebrosus
462 Zwartvoorhoofdbabbelaar - Dumetia atriceps
463 Ceylonese Babbelaar - Argya rufescens
464 Geelsnavelbabbelaar - Argya affinis
465 Zwartkapbabbelaar - Turdoides reinwardtii
466 Sahelbabbelaar - Turdoides plebejus
467 Vuurgoudhaan - Regulus ignicapilla
468 Goudhaan - Regulus regulus
469 Winterkoning - Troglodytes troglodytes
470 Boomklever - Sitta europaea
471 Boomkruiper - Certhia brachydactyla
472 Indiase Beo - Gracula indica
473 Grote Maina - Acridotheres grandis
474 Treurmaina - Acridotheres tristis
475 Zwartkraagspreeuw - Gracupica nigricollis
476 Eksterspreeuw - Gracupica contra
477 Roze Spreeuw - Pastor roseus
478 Spreeuw - Sturnus vulgaris
479 Groenstaartglansspreeuw - Lamprotornis chalybaeus
480 Purperglansspreeuw - Lamprotornis purpureus
481 Groene Langstaartglansspreeuw - Lamprotornis caudatus
482 Geelsnavelossenpikker - Buphagus africanus
483 Vlekvleugellijster - Geokichla spiloptera
484 Pelioslijster - Turdus pelios
485 Beflijster - Turdus torquatus
486 Merel - Turdus merula
487 Vale Lijster - Turdus obscurus
488 Zwartkeellijster - Turdus atrogularis
489 Kramsvogel - Turdus pilaris
490 Koperwiek - Turdus iliacus
491 Zanglijster - Turdus philomelos
492 Grote Lijster - Turdus viscivorus
493 Rosse Waaierstaart - Cercotrichas galactotes
494 Dayallijster - Copsychus saularis
495 Senegalese Drongovliegenvanger - Melaenornis edolioides
496 Grauwe Vliegenvanger - Muscicapa striata
497 Bamboevliegenvanger - Muscicapa muttui
498 Roodborst - Erithacus rubecula
499 Schubkaplawaaimaker - Cossypha albicapillus
500 Blauwe Nachtegaal - Larvivora cyane
501 Blauwborst - Luscinia svecica
502 Nachtegaal - Luscinia megarhynchos
503 Roodkeelnachtegaal - Calliope calliope
504 Blauwstaart - Tarsiger cyanurus
505 Bonte Vliegenvanger - Ficedula hypoleuca
506 Zwarte Roodstaart - Phoenicurus ochruros
507 Gekraagde Roodstaart - Phoenicurus phoenicurus
508 Rode Rotslijster - Monticola saxatilis
509 Paapje - Saxicola rubetra
510 Roodborsttapuit - Saxicola rubicola
511 Aziatische Roodborsttapuit - Saxicola maurus
512 Tapuit - Oenanthe oenanthe
513 Izabeltapuit - Oenanthe isabellina
514 Woestijntapuit - Oenanthe deserti
515 Westelijke Blonde Tapuit - Oenanthe hispanica
516 Bonte Tapuit - Oenanthe pleschanka
517 Waterspreeuw - Cinclus cinclus
518 Ceylonese Honingvogel - Dicaeum vincens
519 Geelsnavelhoningvogel - Dicaeum erythrorhynchos
520 Purperstuithoningzuiger - Leptocoma zeylonica
521 Feeënhoningzuiger - Cinnyris pulchellus
522 Ornaathoningzuiger - Cinnyris venustus
523 Staalborsthoningzuiger - Cinnyris jugularis
524 Lotens Honingzuiger - Cinnyris lotenius
525 Huismus - Passer domesticus
526 Italiaanse Mus - Passer italiae
527 Spaanse Mus - Passer hispaniolensis
528 Geelbuikmus - Passer flaveolus
529 Grijskopmus - Passer griseus
530 Ringmus - Passer montanus
531 Bleke Rotsmus - Carpospiza brachydactyla
532 Witsnavelbuffelwever - Bubalornis albirostris
533 Zwartnekwever - Ploceus nigricollis
534 Grote Textorwever - Ploceus cucullatus
535 Oranje Wever - Euplectes franciscanus
536 Vuurvinkje - Lagonosticta senegala
537 Blauwfazantje - Uraeginthus bengalus
538 Tijgervink - Amandava amandava
539 Loodbekje - Euodice malabarica
540 Gewoon Ekstertje - Spermestes cucullata
541 Spitsstaartbronzemannetje - Lonchura striata
542 Muskaatvink - Lonchura punctulata
543 Kastanjenon - Lonchura atricapilla
544 Staalvink - Vidua chalybeata
545 Heggenmus - Prunella modularis
546 Engelse Kwikstaart - Motacilla flava flavissima
547 Gele Kwikstaart - Motacilla flava
548 Witkeelkwikstaart - Motacilla flava iberiae / cinereocapilla ***
549 Balkankwikstaart - Motacilla flava feldegg
550 Noordse Kwikstaart - Motacilla flava thunbergi
551 Oostelijke Gele Kwikstaart - Motacilla tschutschensis
552 Grote Gele Kwikstaart - Motacilla cinerea
553 Rouwkwikstaart - Motacilla alba yarrellii
554 Witte Kwikstaart - Motacilla alba
555 Amoerkwikstaart - Motacilla alba leucopsis ***
556 Duinpieper - Anthus campestris
557 Graspieper - Anthus pratensis
558 Boompieper - Anthus trivialis
559 Siberische Boompieper - Anthus hodgsoni
560 Roodkeelpieper - Anthus cervinus
561 Waterpieper - Anthus spinoletta
562 Oeverpieper - Anthus petrosus
563 Vink - Fringilla coelebs
564 Keep - Fringilla montifringilla
565 Appelvink - Coccothraustes coccothraustes
566 Goudvink - Pyrrhula pyrrhula
567 Roodmus - Carpodacus erythrinus
568 Groenling - Chloris chloris
569 Frater - Linaria flavirostris
570 Kneu - Linaria cannabina
571 Grote Barmsijs - Acanthis flammea
572 Kleine Barmsijs - Acanthis cabaret
573 Witstuitbarmsijs - Acanthis hornemanni
574 Grote Kruisbek - Loxia pytyopsittacus
575 Kruisbek - Loxia curvirostra
576 Putter - Carduelis carduelis
577 Europese Kanarie - Serinus serinus
578 Sijs - Spinus spinus
579 IJsgors - Calcarius lapponicus
580 Sneeuwgors - Plectrophenax nivalis
581 Grauwe Gors - Emberiza calandra
582 Geelgors - Emberiza citrinella
583 Witkopgors - Emberiza leucocephalos
584 Cirlgors - Emberiza cirlus
585 Dwerggors - Emberiza pusilla
586 Rietgors - Emberiza schoeniclus
587 Zwartkopzanger - Setophaga striata
588 Belangers Toepaja - Tupaia belangeri
589 Geelgroene Meerkat - Chlorocebus sabaeus
590 Huzaaraap - Erythrocebus patas
591 Krabbenetende Makaak - Macaca fascicularis
592 Temmincks Rode Franjeaap - Piliocolobus temminckii
593 Witbaardlangoer - Trachypithecus vetulus
594 Grijsbuikeekhoorn - Callosciurus caniceps
595 Thaise Eekhoorn - Callosciurus finlaysonii
596 Funambulus layardi
597 Indische Palmeekhoorn - Funambulus palmarum
598 Kleine Zonne-eekhoorn - Heliosciurus gambianus
599 Ratufa macroura
600 Euraziatische Rode Eekhoorn - Sciurus vulgaris
601 Relmuis - Glis glis
602 Veldmuis - Microtus arvalis
603 Rosse Woelmuis - Myodes glareolus
604 Grote Bosmuis - Apodemus flavicollis
605 Gewone Bosmuis - Apodemus sylvaticus
606 Dwergmuis - Micromys minutus
607 Huismuis - Mus musculus
608 Bruine Rat - Rattus norvegicus
609 Beverrat - Myocastor coypus
610 Haas - Lepus europaeus
611 Konijn - Oryctolagus cuniculus
612 Egel - Erinaceus europaeus
613 Huisspitsmuis - Crocidura russula
614 Mol - Talpa europaea
615 Indische Reuzenkalong - Pteropus giganteus
616 Laatvlieger - Eptesicus serotinus
617 Savi's Dwergvleermuis - Hypsugo savii
618 Nimfvleermuis - Myotis alcathoe
619 Meervleermuis - Myotis dasycneme
620 Watervleermuis - Myotis daubentonii
621 Baardvleermuis - Myotis mystacinus
622 Franjestaart - Myotis nattereri
623 Bananendwergvleermuis - Neoromicia nana
624 Rosse Vleermuis - Nyctalus noctula
625 Ruige Dwergvleermuis - Pipistrellus nathusii
626 Gewone Dwergvleermuis - Pipistrellus pipistrellus
627 Gewone Grootoorvleermuis - Plecotus auritus
628 Indische Grijze Mangoeste - Herpestes edwardsii
629 Vos - Vulpes vulpes
630 Grijze Zeehond - Halichoerus grypus
631 Gewone Zeehond - Phoca vitulina
632 Europese Otter - Lutra lutra
633 Steenmarter - Martes foina
634 Das - Meles meles
635 Hermelijn - Mustela erminea
636 Wezel - Mustela nivalis
637 Bunzing - Mustela putorius
638 Wild Zwijn - Sus scrofa
639 Nijlpaard - Hippopotamus amphibius
640 Ree - Capreolus capreolus
641 Edelhert - Cervus elaphus
642 Gems - Rupicapra rupicapra
643 Bultrug - Megaptera novaeangliae
644 Malayemys subtrijuga
645 Kolonistenagame - Agama agama
646 Calotes calotes
647 Bloedzuiger - Calotes versicolor
648 Otocryptis wiegmanni
649 Egyptische Doornstaartagaam - Uromastyx aegyptia
650 Gehyra mutilata
651 Gekko gecko
652 Hemidactylus depressus
653 Hemidactylus flaviviridis
654 Tjiktjak - Hemidactylus frenatus
655 Afrikaanse Huisgekko - Hemidactylus mabouia
656 Hemidactylus platyurus
657 Lygodactylus gutturalis
658 Acanthodactylus schmidti
659 Zandhagedis - Lacerta agilis
660 Westelijke Smaragdhagedis - Lacerta bilineata
661 Muurhagedis - Podarcis muralis
662 Levendbarende hagedis - Zootoca vivipara
663 Heremites septemtaeniatus
664 Trachylepis affinis
665 Hazelworm - Anguis fragilis
666 Nijlvaraan - Varanus niloticus
667 Watervaraan - Varanus salvator
668 Oosterse Rattenslang - Coluber mucosus
669 Geelgroene Toornslang - Hierophis viridiflavus
670 Ringslang - Natrix helvetica
671 Dobbelsteenslang - Natrix tessellata
672 Esculaapslang - Zamenis longissimus
673 Adder - Vipera berus
674 Crocodylus suchus
675 Gewone pad - Bufo bufo
676 Sclerophrys regularis
677 Westelijke Gewone Pad - Bufo spinosus
678 Lijstenpad - Duttaphrynus melanostictus
679 Rugstreeppad - Epidalea calamita
680 Euphlyctis hexadactylus
681 Boomkikker - Hyla arborea
682 Hyperolius nitidulus
683 Alpenwatersalamander - Ichthyosaura alpestris
684 Vinpootsalamander - Lissotriton helveticus
685 Kleine watersalamander - Lissotriton vulgaris
686 Knoflookpad - Pelobates fuscus
687 Poelkikker - Pelophylax lessonae
688 Meerkikker - Pelophylax ridibundus
689 Heikikker - Rana arvalis
690 Bruine kikker - Rana temporaria
691 Vuursalamander - Salamandra salamandra
692 Kamsalamander - Triturus cristatus
693 Bretons spikkeldikkopje - Pyrgus armoricanus
694 Aardbeivlinder - Pyrgus malvae
695 Kalkgraslanddikkopje - Spialia sertorius
696 Kaasjeskruiddikkopje - Carcharodus alceae
697 Bruin dikkopje - Erynnis tages
698 Bont dikkopje - Carterocephalus palaemon
699 Zwartsprietdikkopje - Thymelicus lineola
700 Geelsprietdikkopje - Thymelicus sylvestris
701 Kommavlinder - Hesperia comma
702 Groot dikkopje - Ochlodes sylvanus
703 Pelopidas agna
704 Borbodikkopje - Borbo borbonica
705 Potanthus pallidus
706 Taractrocera maevius
707 Koningspage - Iphiclides podalirius
708 Koninginnenpage - Papilio machaon
709 Limoenvlinder - Papilio demoleus
710 Grote mormoonvlinder - Papilio memnon
711 Graphium angolanus
712 Graphium sarpedon
713 Papilio demodocus
714 Troides darsius
715 Troides helena
716 Boswitje - Leptidea sinapis
717 Oranjetipje - Anthocharis cardamines
718 Groot geaderd witje - Aporia crataegi
719 Groot koolwitje - Pieris brassicae
720 Klein koolwitje - Pieris rapae
721 Scheefbloemwitje - Pieris mannii
722 Klein geaderd witje - Pieris napi
723 Oostelijk resedawitje - Pontia edusa
724 Oranje luzernevlinder - Colias crocea
725 Gele luzernevlinder - Colias hyale
726 Citroenvlinder - Gonepteryx rhamni
727 Cleopatra - Gonepteryx cleopatra
728 Gele trekvlinder - Catopsilia florella
729 Catopsilia pomona
730 Belenois aurota
731 Belenois creona
732 Colotis antevippe
733 Vals oranjetipje - Colotis evagore
734 Delias eucharis
735 Delias hyparete
736 Eurema blanda
737 Eurema brigitta
738 Gewoon grasgeeltje - Eurema hecabe
739 Mylothris chloris
740 Pinacopteryx eriphia
741 Kleine vuurvlinder - Lycaena phlaeas
742 Morgenrood - Lycaena virgaureae
743 Bruine vuurvlinder - Lycaena tityrus
744 Sleedoornpage - Thecla betulae
745 Eikenpage - Favonius quercus
746 Kleine sleedoornpage - Satyrium acaciae
747 Wegedoornpage - Satyrium spini
748 Pruimenpage - Satyrium pruni
749 Groentje - Callophrys rubi
750 Klein christusdoornblauwtje - Tarucus balkanicus
751 Geraniumblauwtje - Cacyreus marshalli
752 Tijgerblauwtje - Lampides boeticus
753 Amethistblauwtje - Zizeeria knysna
754 Staartblauwtje - Cupido argiades
755 Zuidelijk staartblauwtje - Cupido alcetas
756 Boomblauwtje - Celastrina argiolus
757 Gentiaanblauwtje - Phengaris alcon
758 Klein tijmblauwtje - Pseudophilotes baton
759 Vetkruidblauwtje - Scolitantides orion
760 Chilades eleusis
761 Heideblauwtje - Plebejus argus
762 Bruin blauwtje - Aricia agestis
763 Klaverblauwtje - Cyaniris semiargus
764 Bleek blauwtje - Lysandra coridon
765 Icarusblauwtje - Polyommatus icarus
766 Caleta caleta
767 Castalius rosimon
768 Catochrysops strabo
769 Cigaritis larseni
770 Euchrysops cnejus
771 Jamides alecto
772 Jamides bochus
773 Grote vuurvlinder - Lycaena dispar
774 Prosotas nora
775 Spalgis lemolea
776 Leptotes plinius
777 Tuxentius cretosus
778 Zizina antanossa
779 Zizina otis
780 Keizersmantel - Argynnis paphia
781 Kleine parelmoervlinder - Issoria lathonia
782 Braamparelmoervlinder - Brenthis daphne
783 Zilveren maan - Boloria selene
784 Paarse parelmoervlinder - Boloria dia
785 Veldparelmoervlinder - Melitaea cinxia
786 Tweekleurige parelmoervlinder - Melitaea didyma
787 Westelijke parelmoervlinder - Melitaea parthenoides
788 Dambordje - Melanargia galathea
789 Atalanta - Vanessa atalanta
790 Distelvlinder - Vanessa cardui
791 Dagpauwoog - Aglais io
792 Kleine vos - Aglais urticae
793 Grote vos - Nymphalis polychloros
794 Gehakkelde aurelia - Polygonia c-album
795 Landkaartje - Araschnia levana
796 Kleine ijsvogelvlinder - Limenitis camilla
797 Blauwe ijsvogelvlinder - Limenitis reducta
798 Danaus genutia
799 Zomererebia - Erebia aethiops
800 Blauwoogvlinder - Minois dryas
801 Bruin zandoogje - Maniola jurtina
802 Koevinkje - Aphantopus hyperantus
803 Oranje zandoogje - Pyronia tithonus
804 Ypthima ceylonica
805 Argusvlinder - Lasiommata megera
806 Valse monarchvlinder - Hypolimnas misippus
807 Heivlinder - Hipparchia semele
808 Kleine heivlinder - Hipparchia statilinus
809 Grote boswachter - Hipparchia fagi
810 Kleine boswachter - Hipparchia hermione
811 Witbandzandoog - Brintesia circe
812 Neptis hylas
813 Veenhooibeestje - Coenonympha tullia
814 Hooibeestje - Coenonympha pamphilus
815 Acraea serena
816 Cethosia penthesilea
817 Kleine monarchvlinder - Danaus chrysippus
818 Elymnias hypermnestra
819 Euploea core
820 Euthalia aconthea
821 Everes lacturnus
822 Hamanumida daedalus
823 Idea iasonia
824 Junonia oenone
825 Junonia orithya
826 Junonia sophia
827 Mycalesis patnia
828 Parantica aglea
829 Bont zandoogje - Pararge aegeria
830 Tirumala limniace
831 Weidebeekjuffer - Calopteryx splendens
832 Bosbeekjuffer - Calopteryx virgo
833 Tangpantserjuffer - Lestes dryas
834 Tengere pantserjuffer - Lestes virens
835 Houtpantserjuffer - Chalcolestes viridis
836 Bruine winterjuffer - Sympecma fusca
837 Koraaljuffer - Ceriagrion tenellum
838 Maanwaterjuffer - Coenagrion lunulatum
839 Azuurwaterjuffer - Coenagrion puella
840 Variabele waterjuffer - Coenagrion pulchellum
841 Watersnuffel - Enallagma cyathigerum
842 Kanaaljuffer - Erythromma lindenii
843 Grote roodoogjuffer - Erythromma najas
844 Kleine roodoogjuffer - Erythromma viridulum
845 Lantaarntje - Ischnura elegans
846 Oaselantaarntje - Ischnura fountaineae
847 Senegalees lantaarntje - Ischnura senegalensis
848 Vuurjuffer - Pyrrhosoma nymphula
849 Pseudagrion rubriceps
850 Witte breedscheenjuffer - Platycnemis latipes
851 Blauwe breedscheenjuffer - Platycnemis pennipes
852 Blauwe glazenmaker - Aeshna cyanea
853 Bruine glazenmaker - Aeshna grandis
854 Vroege glazenmaker - Aeshna isoceles
855 Paardenbijter - Aeshna mixta
856 Grote keizerlibel - Anax imperator
857 Zuidelijke keizerlibel - Anax parthenope
858 Glassnijder - Brachytron pratense
859 Plasrombout - Gomphus pulchellus
860 Kleine tanglibel - Onychogomphus forcipatus
861 Gaffellibel - Ophiogomphus cecilia
862 Gewone bronlibel - Cordulegaster boltonii
863 Smaragdlibel - Cordulia aenea
864 Metaalglanslibel - Somatochlora metallica
865 Vuurlibel - Crocothemis erythraea
866 Oostelijke vuurlibel - Crocothemis servilia
867 Moriaantje - Diplacodes lefebvrii
868 Sierlijke witsnuitlibel - Leucorrhinia caudalis
869 Venwitsnuitlibel - Leucorrhinia dubia
870 Noordse witsnuitlibel - Leucorrhinia rubicunda
871 Platbuik - Libellula depressa
872 Bruine korenbout - Libellula fulva
873 Viervlek - Libellula quadrimaculata
874 Witpuntoeverlibel - Orthetrum albistylum
875 Gewone oeverlibel - Orthetrum cancellatum
876 Slanke oeverlibel - Orthetrum sabina
877 Lange oeverlibel - Orthetrum trinacria
878 Wereldzwerver - Pantala flavescens
879 Zwarte heidelibel - Sympetrum danae
880 Kempense heidelibel - Sympetrum depressiusculum
881 Geelvlekheidelibel - Sympetrum flaveolum
882 Zwervende heidelibel - Sympetrum fonscolombii
883 Bandheidelibel - Sympetrum pedemontanum
884 Bloedrode heidelibel - Sympetrum sanguineum
885 Bruinrode heidelibel - Sympetrum striolatum
886 Steenrode heidelibel - Sympetrum vulgatum
887 Purperlibel - Trithemis annulata
888 Brachythemis contaminata
889 Diplacodes trivialis
890 Neurothemis tullia
891 Orthetrum julia
892 Orthetrum luzonicum
893 Palpopleura portia
894 Rhyothemis variegata
895 Papiervisje - Ctenolepisma longicaudata
896 Gewone tweevleugel - Cloeon dipterum
897 Vierlijneendagsvlieg - Ephemera glaucops
898 Driehoekeendagsvlieg - Ephemera vulgata
899 Vijfader - Oligoneuriella rhenana
900 Grote kakkerlak - Periplaneta americana
901 Heidekakkerlak - Capraiellus panzeri
902 Noordse kakkerlak - Ectobius lapponicus
903 Boskakkerlak - Ectobius sylvestris
904 Empusa pennata
905 Gewone beeksteenvlieg - Nemoura cinerea
906 Gewone oorworm - Forficula auricularia
907 Kleine oorworm - Labia minor
908 Loensia fasciata
909 Gewone gaasvlieg - Chrysopa perla
910 Italochrysa italica
911 Gele gaasvlieg - Nineta flava
912 Micromus variegatus
913 Mantispa styriaca
914 Gevlekte mierenleeuw - Euroleon nostras
915 Ecnomus tenellus
916 Orthotrichia costalis
917 Athripsodes cinereus
918 Ceraclea dissimilis
919 Ceraclea senilis
920 Leptocerus tineiformis
921 Mystacides azurea
922 Mystacides longicornis
923 Mystacides nigra
924 Oecetis lacustris
925 Oecetis ochracea
926 Anabolia nervosa
927 Glyphotaelius pellucidus
928 Limnephilus auricula
929 Limnephilus elegans
930 Limnephilus flavicornis
931 Limnephilus lunatus
932 Limnephilus marmoratus
933 Limnephilus rhombicus
934 Limnephilus vittatus
935 Molanna angustata
936 Agrypnia pagetana
937 Agrypnia varia
938 Phryganea grandis
939 Cyrnus trimaculatus
940 Neureclipsis bimaculata
941 Tinodes waeneri
942 Notidobia ciliaris
943 Roodkopschorpioenvlieg - Panorpa cognata
944 Duitse schorpioenvlieg - Panorpa germanica
945 Weideschorpioenvlieg - Panorpa vulgaris
946 Kokkel - Cerastoderma edule
947 Zaagje - Donax vittatus
948 Grote strandschelp - Mactra stultorum
949 Stevige strandschelp - Spisula solida
950 Halfgeknotte strandschelp - Spisula subtruncata
951 Strandgaper - Mya arenaria
952 Mossel - Mytilus edulis
953 Platte oester - Ostrea edulis
954 Platte slijkgaper - Scrobicularia plana
955 Nonnetje - Limecola balthica
956 Zwanenmossel - Anodonta cygnea
957 Schildersmossel - Unio pictorum
958 Venusschelp - Chamelea striatula
959 Pila ampullacea
960 Grote diepslak - Bithynia tentaculata
961 Wulk - Buccinum undatum
962 Muiltje - Crepidula fornicata
963 Gewone alikruik - Littorina littorea
964 Stompe alikruik - Littorina obtusata
965 Gewone trapgevel - Propebela turricula
966 Boerenknoopje - Discus rotundatus
967 Heesterslak - Arianta arbustorum
968 Witgerande tuinslak - Cepaea hortensis
969 Zwartgerande tuinslak - Cepaea nemoralis
970 Segrijnslak - Cornu aspersum
971 Gewone wijngaardslak - Helix pomatia
972 Zandslak - Theba pisana
973 Gewone poelslak - Lymnaea stagnalis
974 Ovale poelslak - Radix balthica
975 Posthoornslak - Planorbarius corneus
976 Gewone schijfhoren - Planorbis planorbis
977 Gewone barnsteenslak - Succinea putris
978 Gevlekte akkerslak - Deroceras reticulatum
979 Bruine wegslak - Arion fuscus
980 Tijgerslak - Limax maximus
981 Gewone pijlinktvis - Loligo vulgaris
982 Hopwortelboorder - Hepialus humuli
983 Oranje wortelboorder - Triodia sylvina
984 Heidewortelboorder - Phymatopus hecta
985 Slawortelboorder - Pharmacis lupulina
986 Gestippelde houtvlinder - Zeuzera pyrina
987 Wilgenhoutrups - Cossus cossus
988 Metaalvlinder - Adscita statices
989 Bruine metaalvlinder - Rhagades pruni
990 Sint-jansvlinder - Zygaena filipendulae
991 Bosrankvlinder - Thyris fenestrella
992 Slakrups - Apoda limacodes
993 Klaverwespvlinder - Bembecia ichneumoniformis
994 Schijnwolfsmelkwespvlinder - Chamaesphecia empiformis
995 Populierenwespvlinder - Paranthrene tabaniformis
996 Frambozenglasvlinder - Pennisetia hylaeiformis
997 Hoornaarvlinder - Sesia apiformis
998 Gekraagde wespvlinder - Sesia bembeciformis
999 Wilgenwespvlinder - Synanthedon formicaeformis
1000 Appelglasvlinder - Synanthedon myopaeformis
1001 Elzenwespvlinder - Synanthedon spheciformis
1002 Bessenglasvlinder - Synanthedon tipuliformis
1003 Eikenwespvlinder - Synanthedon vespiformis
1004 Dennenspinner - Dendrolimus pini
1005 Rietvink - Euthrix potatoria
1006 Hageheld - Lasiocampa quercus
1007 Veelvraat - Macrothylacia rubi
1008 Ringelrups - Malacosoma neustria
1009 Espenblad - Phyllodesma tremulifolia
1010 Zwarte herfstspinner - Poecilocampa populi
1011 Grijsbandspinner - Trichiura crataegi
1012 Nachtpauwoog - Saturnia pavonia
1013 Lente-orvlinder - Achlya flavicornis
1014 Witte eenstaart - Cilix glaucata
1015 Eiken-orvlinder - Cymatophorina diluta
1016 Bruine eenstaart - Drepana curvatula
1017 Berkeneenstaart - Drepana falcataria
1018 Bleke eenstaart - Falcaria lacertinaria
1019 Vuursteenvlinder - Habrosyne pyritoides
1020 Tweestip-orvlinder - Ochropacha duplaris
1021 Groenige orvlinder - Polyploca ridens
1022 Peppel-orvlinder - Tethea ocularis
1023 Orvlinder - Tethea or
1024 Berken-orvlinder - Tetheella fluctuosa
1025 Braamvlinder - Thyatira batis
1026 Gele eenstaart - Watsonalla binaria
1027 Beukeneenstaart - Watsonalla cultraria
1028 Oranje berkenspanner - Archiearis parthenias
1029 Voorjaarsboomspanner - Alsophila aescularia
1030 Gevlekte zomervlinder - Comibaena bajularia
1031 Zomervlinder - Geometra papilionaria
1032 Kleine zomervlinder - Hemithea aestivaria
1033 Melkwitte zomervlinder - Jodis lactearia
1034 Grijsgroene zomervlinder - Pseudoterpna pruinata
1035 Geblokte zomervlinder - Thalera fimbrialis
1036 Lichte blokspanner - Lobophora halterata
1037 Phaiogramma etruscaria
1038 Berkenoogspanner - Cyclophora albipunctata
1039 Cyclophora lennigiaria
1040 Gele oogspanner - Cyclophora linearia
1041 Gestippelde oogspanner - Cyclophora punctaria
1042 Oranjerode oogspanner - Cyclophora puppillaria
1043 Lieveling - Timandra comae
1044 Scopula asellaria
1045 Roomkleurige stipspanner - Scopula floslactata
1046 Ligusterstipspanner - Scopula imitaria
1047 Donkere prachtstipspanner - Scopula immorata
1048 Bosspanner - Scopula immutata
1049 Zwartstipspanner - Scopula nigropunctata
1050 Kantstipspanner - Scopula ornata
1051 Purperen stipspanner - Scopula rubiginata
1052 Schildstipspanner - Idaea biselata
1053 Bandstipspanner - Idaea degeneraria
1054 Vlekstipspanner - Idaea dimidiata
1055 Geblokte stipspanner - Idaea emarginata
1056 Dwergstipspanner - Idaea fuscovenosa
1057 Roestige stipspanner - Idaea inquinata
1058 Strooiselstipspanner - Idaea laevigata
1059 Idaea mediaria
1060 Idaea moniliata
1061 Okergele spanner - Idaea ochrata
1062 Idaea rubraria
1063 Schaduwstipspanner - Idaea rusticata
1064 Paardenbloemspanner - Idaea seriata
1065 Egale stipspanner - Idaea straminata
1066 Idaea subsaturata
1067 Satijnstipspanner - Idaea subsericeata
1068 Zuidelijke stipspanner - Idaea trigeminata
1069 Roodstreepspanner - Rhodometra sacraria
1070 Zuringspanner - Lythria cruentaria
1071 Moeraswalstrospanner - Orthonama vittata
1072 Springzaadbandspanner - Xanthorhoe biriviata
1073 Koolbandspanner - Xanthorhoe designata
1074 Vierbandspanner - Xanthorhoe ferrugata
1075 Zwartbandspanner - Xanthorhoe fluctuata
1076 Geoogde bandspanner - Xanthorhoe montanata
1077 Bruinbandspanner - Scotopteryx chenopodiata
1078 Bonte walstrospanner - Catarhoe cuculata
1079 Roodbruine walstrospanner - Catarhoe rubidata
1080 Gewone bandspanner - Epirrhoe alternata
1081 Walstrobandspanner - Epirrhoe galiata
1082 Bosbandspanner - Epirrhoe rivata
1083 Bonte bandspanner - Epirrhoe tristata
1084 Walstrospanner - Costaconvexa polygrammata
1085 Gestreepte goudspanner - Camptogramma bilineata
1086 Rozenspanner - Earophila badiata
1087 Getekende rozenspanner - Anticlea derivata
1088 Kajatehoutspanner - Pelurga comitata
1089 Fraaie walstrospanner - Lampropteryx suffumata
1090 Blauwbandspanner - Cosmorhoe ocellata
1091 Bessentakvlinder - Eulithis mellinata
1092 Wortelhoutspanner - Eulithis prunata
1093 Oranje agaatspanner - Eulithis testata
1094 Gele agaatspanner - Gandaritis pyraliata
1095 Marmerspanner - Ecliptopera silaceata
1096 Papegaaitje - Chloroclysta siterata
1097 Schimmelspanner - Dysstroma truncata
1098 Oranje bruinbandspanner - Cidaria fulvata
1099 Blauwrandspanner - Plemyria rubiginata
1100 Jeneverbesspanner - Thera juniperata
1101 Naaldboomspanner - Thera obeliscata
1102 Doolhofspanner - Eustroma reticulata
1103 Kleine wortelhoutspanner - Electrophaes corylata
1104 Kleine groenbandspanner - Colostygia pectinataria
1105 Variabele spanner - Hydriomena furcata
1106 Groenbandspanner - Hydriomena impluviata
1107 Egale bosrankspanner - Horisme tersata
1108 Bruine bosrankspanner - Horisme vitalbata
1109 Berberisspanner - Pareulype berberata
1110 Gegolfde spanner - Hydria undulata
1111 Wegedoornspanner - Philereme transversata
1112 Sporkehoutspanner - Philereme vetulata
1113 Scherphoekbandspanner - Euphyia unangulata
1114 Herfstspanner - Epirrita dilutata
1115 Kleine wintervlinder - Operophtera brumata
1116 Berkenwintervlinder - Operophtera fagata
1117 Hennepnetelspanner - Perizoma alchemillata
1118 Silenespanner - Perizoma flavofasciata
1119 Voorjaarsdwergspanner - Eupithecia abbreviata
1120 Hopdwergspanner - Eupithecia assimilata
1121 Zwartvlekdwergspanner - Eupithecia centaureata
1122 Eikendwergspanner - Eupithecia dodoneata
1123 Loofboomdwergspanner - Eupithecia exiguata
1124 Dennendwergspanner - Eupithecia indigata
1125 Bijvoetdwergspanner - Eupithecia innotata
1126 Streepjesdwergspanner - Eupithecia intricata
1127 Esdoorndwergspanner - Eupithecia inturbata
1128 Lariksdwergspanner - Eupithecia lariciata
1129 Vlasbekdwergspanner - Eupithecia linariata
1130 Smalvleugeldwergspanner - Eupithecia nanata
1131 Jeneverbesdwergspanner - Eupithecia pusillata
1132 Grijze dwergspanner - Eupithecia subfuscata
1133 Witvlakdwergspanner - Eupithecia succenturiata
1134 Fijnspardwergspanner - Eupithecia tantillaria
1135 Wilgendwergspanner - Eupithecia tenuiata
1136 Schermbloemdwergspanner - Eupithecia tripunctaria
1137 Valeriaandwergspanner - Eupithecia valerianata
1138 Guldenroededwergspanner - Eupithecia virgaureata
1139 Gewone dwergspanner - Eupithecia vulgata
1140 V-dwergspanner - Chloroclystis v-ata
1141 Groene dwergspanner - Pasiphila rectangulata
1142 Zwartkamdwergspanner - Gymnoscelis rufifasciata
1143 Herfstbremspanner - Chesias legatella
1144 Sint-janskruidblokspanner - Aplocera efformata
1145 Bonte blokspanner - Aplocera praeformata
1146 Leverkleurige spanner - Euchoeca nebulata
1147 Geel spannertje - Hydrelia flammeolaria
1148 Vroege blokspanner - Trichopteryx carpinata
1149 Kleine blokspanner - Pterapherapteryx sexalata
1150 Groene blokspanner - Acasis viretata
1151 Porseleinvlinder - Abraxas sylvata
1152 Gerande spanner - Lomaspilis marginata
1153 Aangebrande spanner - Ligdia adustata
1154 Drievlekspanner - Stegania trimaculata
1155 Donker klaverblaadje - Macaria alternata
1156 Bosbesbruintje - Macaria brunneata
1157 Gerimpelde spanner - Macaria liturata
1158 Klaverblaadje - Macaria notata
1159 Lariksspanner - Macaria signaria
1160 Zwarte-w-vlinder - Macaria wauaria
1161 Klaverspanner - Chiasmia clathrata
1162 Varenspanner - Petrophora chlorosata
1163 Lindeknotsvlinder - Plagodis dolabraria
1164 Grijze heispanner - Pachycnemia hippocastanaria
1165 Hagedoornvlinder - Opisthograptis luteolata
1166 Puntige zoomspanner - Epione repandaria
1167 Boterbloempje - Pseudopanthera macularia
1168 Seringenvlinder - Apeira syringaria
1169 Geelschouderspanner - Ennomos alniaria
1170 Iepentakvlinder - Ennomos autumnaria
1171 Gehakkelde spanner - Ennomos erosaria
1172 Essenspanner - Ennomos fuscantaria
1173 Geelblad - Ennomos quercinaria
1174 Herculesje - Selenia dentaria
1175 Halvemaanvlinder - Selenia tetralunaria
1176 Getande spanner - Odontopera bidentata
1177 Kortzuiger - Crocallis elinguaria
1178 Vliervlinder - Ourapteryx sambucaria
1179 Gepluimde spanner - Colotois pennaria
1180 Oranje iepentakvlinder - Angerona prunaria
1181 Voorjaarsspanner - Apocheima hispidaria
1182 Perentak - Phigalia pilosaria
1183 Peper-en-zoutvlinder - Biston betularia
1184 Vroege spanner - Biston strataria
1185 Najaarsspanner - Agriopis aurantiaria
1186 Kleine voorjaarsspanner - Agriopis leucophaearia
1187 Grote voorjaarsspanner - Agriopis marginaria
1188 Grote wintervlinder - Erannis defoliaria
1189 Zwartvlekspikkelspanner - Menophra abruptaria
1190 Taxusspikkelspanner - Peribatodes rhomboidaria
1191 Geveerde spikkelspanner - Peribatodes secundaria
1192 Satijnen spikkelspanner - Deileptenia ribeata
1193 Variabele spikkelspanner - Alcis repandata
1194 Ringspikkelspanner - Hypomecis punctinalis
1195 Grote spikkelspanner - Hypomecis roboraria
1196 Ectropis bhurmitra
1197 Gewone spikkelspanner - Ectropis crepuscularia
1198 Vierkantspikkelspanner - Paradarisa consonaria
1199 Witvlekspikkelspanner - Parectropis similaria
1200 Berkenspikkelspanner - Aethalura punctulata
1201 Gewone heispanner - Ematurga atomaria
1202 Tephronia oranaria
1203 Tephronia sepiaria
1204 Dennenspanner - Bupalus piniaria
1205 Bruine grijsbandspanner - Cabera exanthemata
1206 Witte grijsbandspanner - Cabera pusaria
1207 Tweevlekspanner - Lomographa bimaculata
1208 Witte schaduwspanner - Lomographa temerata
1209 Meidoornspanner - Theria primaria
1210 Appeltak - Campaea margaritaria
1211 Rode dennenspanner - Hylaea fasciaria
1212 Dennenbandspanner - Pungeleria capreolaria
1213 Vals witje - Siona lineata
1214 Grijze stipspanner - Idaea aversata
1215 Isturgia catalaunaria
1216 Isturgia deerraria
1217 Doodshoofdvlinder - Acherontia atropos
1218 Windepijlstaart - Agrius convolvuli
1219 Groot avondrood - Deilephila elpenor
1220 Klein avondrood - Deilephila porcellus
1221 Glasvleugelpijlstaart - Hemaris fuciformis
1222 Wolfsmelkpijlstaart - Hyles euphorbiae
1223 Populierenpijlstaart - Laothoe populi
1224 Kolibrievlinder - Macroglossum stellatarum
1225 Lindepijlstaart - Mimas tiliae
1226 Pauwoogpijlstaart - Smerinthus ocellatus
1227 Ligusterpijlstaart - Sphinx ligustri
1228 Dennenpijlstaart - Sphinx pinastri
1229 Hermelijnvlinder - Cerura vinula
1230 Bruine wapendrager - Clostera curtula
1231 Donkere wapendrager - Clostera pigra
1232 Gestreepte tandvlinder - Drymonia dodonaea
1233 Witlijntandvlinder - Drymonia querna
1234 Maantandvlinder - Drymonia ruficornis
1235 Zuidelijke tandvlinder - Drymonia velitaris
1236 Berkenhermelijnvlinder - Furcula bicuspis
1237 Kleine hermelijnvlinder - Furcula furcula
1238 Populierentandvlinder - Gluphisia crenata
1239 Draak - Harpyia milhauseri
1240 Dromedaris - Notodonta dromedarius
1241 Wilgentandvlinder - Notodonta tritophus
1242 Kameeltje - Notodonta ziczac
1243 Eikentandvlinder - Peridea anceps
1244 Wapendrager - Phalera bucephala
1245 Berkenbrandvlerkvlinder - Pheosia gnoma
1246 Brandvlerkvlinder - Pheosia tremula
1247 Snuitvlinder - Pterostoma palpina
1248 Kroonvogeltje - Ptilodon capucina
1249 Eekhoorn - Stauropus fagi
1250 Dennenprocessierups - Thaumetopoea pityocampa
1251 Eikenprocessierups - Thaumetopoea processionea
1252 Witvlakvlinder - Orgyia antiqua
1253 Grauwe borstel - Dicallomera fascelina
1254 Meriansborstel - Calliteara pudibunda
1255 Bastaardsatijnvlinder - Euproctis chrysorrhoea
1256 Donsvlinder - Euproctis similis
1257 Satijnvlinder - Leucoma salicis
1258 Plakker - Lymantria dispar
1259 Nonvlinder - Lymantria monacha
1260 Rondvleugelbeertje - Thumatha senex
1261 Alpenbeertje - Paidia rica
1262 Rozenblaadje - Miltochrista miniata
1263 Zwart beertje - Atolmis rubricollis
1264 Vierstipbeertje - Cybosia mesomella
1265 Muisbeertje - Pelosia muscerda
1266 Streepkokerbeertje - Eilema complana
1267 Naaldboombeertje - Eilema depressa
1268 Glad beertje - Eilema griseola
1269 Plat beertje - Eilema lurideola
1270 Felgeel beertje - Eilema lutarella
1271 Klein kokerbeertje - Eilema pygmaeola
1272 Geel beertje - Eilema sororcula
1273 Eilema uniola
1274 Viervlakvlinder - Lithosia quadra
1275 Grasbeertje - Coscinia cribraria
1276 Geel grasbeertje - Coscinia striata
1277 Utetheisa lotrix
1278 Prachtbeer - Utetheisa pulchella
1279 Grote beer - Arctia caja
1280 Roodbandbeer - Diacrisia sannio
1281 Witte tijger - Spilosoma lubricipeda
1282 Gele tijger - Spilosoma lutea
1283 Sneeuwbeer - Spilosoma urticae
1284 Mendicabeer - Diaphora mendica
1285 Kleine beer - Phragmatobia fuliginosa
1286 Spaanse vlag - Euplagia quadripunctaria
1287 Sint-jacobsvlinder - Tyria jacobaeae
1288 Amata passalis
1289 Phegeavlinder - Amata phegea
1290 Dysauxes punctata
1291 Prachtpurperuiltje - Eublemma purpurina
1292 Catocala conversa
1293 Rood weeskind - Catocala nupta
1294 Steeneikweeskind - Catocala nymphaea
1295 Klein geel weeskind - Catocala nymphagoga
1296 Karmozijnrood weeskind - Catocala sponsa
1297 Bruine prachtuil - Dysgonia algira
1298 Bruine daguil - Euclidia glyphica
1299 Mi-vlinder - Euclidia mi
1300 Roesje - Scoliopteryx libatrix
1301 Bruine sikkeluil - Laspeyria flexula
1302 Stro-uiltje - Rivula sericealis
1303 Paddenstoeluil - Parascotia fuliginaria
1304 Bosbessnuituil - Hypena crassalis
1305 Bruine snuituil - Hypena proboscidalis
1306 Hopsnuituil - Hypena rostralis
1307 Gepijlde micro-uil - Schrankia costaestrigalis
1308 Moerasmicro-uil - Hypenodes humidalis
1309 Gepluimde snuituil - Pechipogo plumigeralis
1310 Maansnuituil - Zanclognatha lunalis
1311 Oogsnuituil - Zanclognatha zelleralis
1312 Boogsnuituil - Herminia grisealis
1313 Schaduwsnuituil - Herminia tarsicrinalis
1314 Lijnsnuituil - Herminia tarsipennalis
1315 Stippelsnuituil - Macrochilo cribrumalis
1316 Gele snuituil - Paracolax tristalis
1317 Geellijnsnuituil - Trisateles emortualis
1318 Catocala coniuncta
1319 Erebus hieroglyphica
1320 Eublemma rivula
1321 Mocis proverai
1322 Nyctemera lacticinia
1323 Padenia transversa
1324 Syntomoides imaon
1325 Groot visstaartje - Meganola albula
1326 Licht visstaartje - Nola aerugula
1327 Vroeg visstaartje - Nola confusalis
1328 Klein visstaartje - Nola cucullatella
1329 Kleine groenuil - Earias clorana
1330 Grote groenuil - Bena bicolorana
1331 Zilveren groenuil - Pseudoips prasinana
1332 Nycteola columbana
1333 Variabele eikenuil - Nycteola revayana
1334 Nycteola siculana
1335 Geoogde worteluil - Agrotis clavis
1336 Gewone worteluil - Agrotis exclamationis
1337 Grote worteluil - Agrotis ipsilon
1338 Puta-uil - Agrotis puta
1339 Gewone velduil - Agrotis segetum
1340 Bonte worteluil - Agrotis vestigialis
1341 Houtspaander - Axylia putris
1342 Haarbos - Ochropleura plecta
1343 Volgeling - Noctua comes
1344 Breedbandhuismoeder - Noctua fimbriata
1345 Kleine huismoeder - Noctua interjecta
1346 Open-breedbandhuismoeder - Noctua janthe
1347 Kleine breedbandhuismoeder - Noctua janthina
1348 Huismoeder - Noctua pronuba
1349 Granietuil - Lycophotia porphyrea
1350 Bruine breedvleugeluil - Diarsia brunnea
1351 Variabele breedvleugeluil - Diarsia mendica
1352 Gewone breedvleugeluil - Diarsia rubi
1353 Late heide-uil - Xestia agathina
1354 Bruine zwartstipuil - Xestia baja
1355 Zwarte-c-uil - Xestia c-nigrum
1356 Trapeziumuil - Xestia ditrapezium
1357 Zesstreepuil - Xestia sexstrigata
1358 Driehoekuil - Xestia triangulum
1359 Vierkantvlekuil - Xestia xanthographa
1360 Splinterstreep - Naenia typica
1361 Rode vlekkenuil - Cerastis rubricosa
1362 Roodbont heide-uiltje - Anarta myrtilli
1363 Spurrie-uil - Anarta trifolii
1364 Schaaruil - Hada plebeja
1365 Marmeruil - Polia nebulosa
1366 Gevlekte pijluil - Pachetra sagittigera
1367 Gevorkte silene-uil - Sideridis rivularis
1368 Tandjesuil - Sideridis turbida
1369 Kooluil - Mamestra brassicae
1370 Perzikkruiduil - Melanchra persicariae
1371 Groente-uil - Lacanobia oleracea
1372 Variabele w-uil - Lacanobia suasa
1373 W-uil - Lacanobia thalassina
1374 Brede w-uil - Lacanobia w-latinum
1375 Tweekleurige uil - Hecatera bicolorata
1376 Gewone silene-uil - Hadena bicruris
1377 Witbandsilene-uil - Hadena compta
1378 Bonte grasuil - Cerapteryx graminis
1379 Donkere grasuil - Tholera cespitis
1380 Gelijnde grasuil - Tholera decimalis
1381 Dennenuil - Panolis flammea
1382 Tweestreepvoorjaarsuil - Orthosia cerasi
1383 Kleine voorjaarsuil - Orthosia cruda
1384 Nunvlinder - Orthosia gothica
1385 Sierlijke voorjaarsuil - Orthosia gracilis
1386 Variabele voorjaarsuil - Orthosia incerta
1387 Eikenvoorjaarsuil - Orthosia miniosa
1388 Witstipgrasuil - Mythimna albipuncta
1389 Eenstreepgrasuil - Mythimna conigera
1390 Gekraagde grasuil - Mythimna ferrago
1391 Stompvleugelgrasuil - Mythimna impura
1392 Witte-l-uil - Mythimna l-album
1393 Bleke grasuil - Mythimna pallens
1394 Grijze grasuil - Mythimna pudorina
1395 Spitsvleugelgrasuil - Mythimna straminea
1396 Komma-uil - Leucania comma
1397 Gestreepte rietuil - Leucania obsoleta
1398 Kamillevlinder - Cucullia chamomillae
1399 Helmkruidvlinder - Cucullia scrophulariae
1400 Grauwe monnik - Cucullia umbratica
1401 Vlasbekuiltje - Calophasia lunula
1402 Kromzitter - Asteroscopus sphinx
1403 Lichtgrijze uil - Lithophane ornitopus
1404 Kamperfoelie-uil - Xylocampa areola
1405 Meidoornuil - Allophyes oxyacanthae
1406 Diana-uil - Griposia aprilina
1407 Eikenuiltje - Dryobotodes eremita
1408 Roestuil - Mniotype satura
1409 Bruine granietuil - Crypsedra gemmea
1410 Wachtervlinder - Eupsilia transversa
1411 Roodkopwinteruil - Conistra erythrocephala
1412 Gevlekte winteruil - Conistra rubiginea
1413 Zwartvlekwinteruil - Conistra rubiginosa
1414 Bosbesuil - Conistra vaccinii
1415 Bruine herfstuil - Agrochola circellaris
1416 Roodachtige herfstuil - Agrochola helvola
1417 Zwartgevlekte herfstuil - Agrochola litura
1418 Zwartstipvlinder - Agrochola lota
1419 Maansikkeluil - Agrochola lunosa
1420 Variabele herfstuil - Agrochola lychnidis
1421 Geelbruine herfstuil - Agrochola macilenta
1422 Saffraangouduil - Tiliacea aurago
1423 Lindegouduil - Tiliacea citrago
1424 Wilgengouduil - Xanthia togata
1425 Gevlekte groenuil - Moma alpium
1426 Schilddrager - Subacronicta megacephala
1427 Bont schaapje - Acronicta aceris
1428 Elzenuil - Acronicta alni
1429 Goudhaaruil - Acronicta auricoma
1430 Schaapje - Acronicta leporina
1431 Veenheide-uil - Acronicta menyanthidis
1432 Zuringuil - Acronicta rumicis
1433 Kleine rietvink - Simyra albovenosa
1434 Schedeldrager - Craniophora ligustri
1435 Donkergroene korstmosuil - Cryphia algae
1436 Groene korstmosuil - Nyctobrya muralis
1437 Schijnpiramidevlinder - Amphipyra berbera
1438 Piramidevlinder - Amphipyra pyramidea
1439 Zwart weeskind - Mormo maura
1440 Vogelwiekje - Dypterygia scabriuscula
1441 Drielijnuil - Charanyca trigrammica
1442 Geelvleugeluil - Thalpophila matura
1443 Meldevlinder - Trachea atriplicis
1444 Levervlek - Euplexia lucipara
1445 Agaatvlinder - Phlogophora meticulosa
1446 Gevlamde uil - Actinotia polyodon
1447 Varenuil - Callopistria juventina
1448 Heremietuil - Ipimorpha retusa
1449 Tweekleurige heremietuil - Ipimorpha subtusa
1450 Populierenuil - Parastichtis suspecta
1451 Wilgenschorsvlinder - Apterogenum ypsillon
1452 Donkere iepenuil - Cosmia affinis
1453 Maanuiltje - Cosmia pyralina
1454 Hyena - Cosmia trapezina
1455 Variabele grasuil - Apamea crenata
1456 Bleke grasworteluil - Apamea lithoxylaea
1457 Graswortelvlinder - Apamea monoglypha
1458 Grauwe grasuil - Apamea remissa
1459 Kweekgrasuil - Apamea sordens
1460 Rietgrasuil - Apamea unanimis
1461 Moerasgrasuil - Lateroligia ophiogramma
1462 Oranjegeel halmuiltje - Oligia fasciuncula
1463 Donker halmuiltje - Oligia latruncula
1464 Gelobd halmuiltje - Oligia strigilis
1465 Zandhalmuiltje - Mesoligia furuncula
1466 Weidehalmuiltje - Mesapamea secalella
1467 Vale duinrietboorder - Photedes extrema
1468 Zeggeboorder - Denticucullus pygmina
1469 Gewone grasuil - Luperina testacea
1470 Aardappelstengelboorder - Hydraecia micacea
1471 Goudgele boorder - Gortyna flavago
1472 Gele lis-boorder - Helotropha leucostigma
1473 Lisdoddeboorder - Nonagria typhae
1474 Gestippelde rietboorder - Lenisa geminipuncta
1475 Egelskopboorder - Globia sparganii
1476 Herfstrietboorder - Rhizedra lutosa
1477 Egale rietboorder - Arenostola phragmitidis
1478 Russenuil - Coenobia rufa
1479 Zuidelijke stofuil - Hoplodrina ambigua
1480 Egale stofuil - Hoplodrina blanda
1481 Gewone stofuil - Hoplodrina octogenaria
1482 Grijze stofuil - Hoplodrina respersa
1483 Florida-uil - Spodoptera exigua
1484 Huisuil - Caradrina clavipalpis
1485 Morpheusstofuil - Caradrina morpheus
1486 Smalvleugelrietboorder - Chilodes maritima
1487 Gemarmerd heide-uiltje - Elaphria venustula
1488 Dwerghuismoeder - Panemeria tenebrata
1489 Oranje o-vlinder - Pyrrhia umbra
1490 Katoendaguil - Helicoverpa armigera
1491 Vlekdaguil - Heliothis peltigera
1492 Lichte daguil - Heliothis viriplaca
1493 Glanzende marmeruil - Pseudeustrotia candidula
1494 Zilverstreep - Deltote bankiana
1495 Bonte marmeruil - Deltote deceptoria
1496 Donkere marmeruil - Deltote pygarga
1497 Zilverhaak - Deltote uncula
1498 Bleekschouderuil - Acontia lucida
1499 Panteruiltje - Acontia trabealis
1500 Akkerwinde-uil - Tyta luctuosa
1501 Krakeling - Diloba caeruleocephala
1502 Hazelaaruil - Colocasia coryli
1503 Schijnnonvlinder - Panthea coenobita
1504 Koperuil - Diachrysia chrysitis
1505 Getekende gamma-uil - Macdunnoughia confusa
1506 Goudvenstertje - Plusia festucae
1507 Gamma-uil - Autographa gamma
1508 Jota-uil - Autographa jota
1509 Brandnetelkapje - Abrostola tripartita
1510 Donker brandnetelkapje - Abrostola triplasia
1511 Methorasa latreillei
1512 Dubbelstipvoorjaarsuil - Anorthoa munda
1513 Randvlekuil - Charanyca ferruginea
1514 Vroege eikenuil - Xanthia ruticilla
1515 Yepcalphis dilectissima
1516 Vroege oermot - Micropterix aruncella
1517 Dotterbloemoermot - Micropterix calthella
1518 Eikenpurpermot - Dyseriocrania subpurpurella
1519 Roze purpermot - Eriocrania cicatricella
1520 Grijsrupspurpermot - Eriocrania sangii
1521 Witte oogklepmot - Opostega salaciella
1522 Wolfspootoogklepmot - Pseudopostega auritella
1523 Gewone eikenblaasmijnmot - Ectoedemia albifasciella
1524 Zwartkopblaasmijnmot - Ectoedemia atricollis
1525 Populierenbladsteelmineermot - Ectoedemia hannoverella
1526 Bramenblaasmijnmot - Ectoedemia rubivora
1527 Gespleten eikenblaasmijnmot - Ectoedemia subbimaculella
1528 Akenmineermot - Stigmella aceris
1529 Bruine rozenmineermot - Stigmella anomalella
1530 Ratelpopuliermineermot - Stigmella assimilella
1531 Goudbandmineermot - Stigmella aurella
1532 Boogjeseikenmineermot - Stigmella basiguttella
1533 Bandrozenmineermot - Stigmella centifoliella
1534 Hazelaarmineermot - Stigmella floslactella
1535 Witkraagelzenmineermot - Stigmella glutinosae
1536 Meidoornmineermot - Stigmella hybnerella
1537 Iepenbladrandmineermot - Stigmella lemniscella
1538 Grijze lijsterbesmineermot - Stigmella magdalenae
1539 Maagdelijke mineermot - Stigmella microtheriella
1540 Smalle wilgenmineermot - Stigmella nivenburgensis
1541 Gewone lijsterbesmineermot - Stigmella nylandriella
1542 Meidoornhoekmineermot - Stigmella perpygmaeella
1543 Pruimenballonmot - Stigmella plagicolella
1544 Spiraalmineermot - Stigmella prunetorum
1545 Gewone eikenmineermot - Stigmella roborella
1546 Bladrandberkenmineermot - Stigmella sakhalinella
1547 Gewone wilgmineermot - Stigmella salicis
1548 Kleine kornoeljegaatjesmaker - Antispila treitschkiella
1549 Berkenzilvervlekmot - Heliozela hammoniella
1550 Smaragdlangsprietmot - Adela reaumurella
1551 Dwerglangsprietmot - Cauchas fibulella
1552 Pinksterbloemlangsprietmot - Cauchas rufimitrella
1553 Gevlekte langsprietmot - Nematopogon adansoniella
1554 Bleke langsprietmot - Nematopogon swammerdamella
1555 Geelbandlangsprietmot - Nemophora degeerella
1556 Gouden langsprietmot - Nemophora metallica
1557 Gewone witvlekmot - Incurvaria masculella
1558 Bessenscheutboorder - Lampronia capitella
1559 Gele bramenvlekmot - Coptotriche marginea
1560 Hoefijzervlekmot - Tischeria decidua
1561 Bruine eikenvlekmot - Tischeria dodonaea
1562 Gewone eikenvlekmot - Tischeria ekebladella
1563 Witvlekkijkgaatje - Monopis weaverella
1564 Elfenbankjesmot - Morophaga choragella
1565 Gewoon kroeskopje - Nemapogon cloacella
1566 Donker kroeskopje - Nemapogon wolffiella
1567 Azuurblauwmot - Stenoptinea cyaneimarmorella
1568 Gewone pelsmot - Tinea pellionella
1569 Auroramot - Tinea semifulvella
1570 Gele pelsmot - Tinea trinotella
1571 Kleine reuzenzakdrager - Canephora hirsuta
1572 Zandzakdrager - Dahlica triquetrella
1573 Poederzakdrager - Narycia duplicella
1574 Sierlijke zakdrager - Proutia betulina
1575 Gewone zakdrager - Psyche casta
1576 Amerikaanse ooglapmot - Bucculatrix ainsliella
1577 Meidoornooglapmot - Bucculatrix bechsteinella
1578 Elzenooglapmot - Bucculatrix cidarella
1579 Bijvoetooglapmot - Bucculatrix noltei
1580 Lindeooglapmot - Bucculatrix thoracella
1581 Eikenooglapmot - Bucculatrix ulmella
1582 Zilvermijnmot - Acrocercops brongniardella
1583 Weegbreesteltmot - Aspilapteryx tringipennella
1584 Goudvleksteltmot - Caloptilia alchimiella
1585 Azaleasteltmot - Caloptilia azaleella
1586 Grauwe steltmot - Caloptilia cuculipennella
1587 Variabele elzensteltmot - Caloptilia falconipennella
1588 Hopsteltmot - Caloptilia fidella
1589 Bonte esdoornsteltmot - Caloptilia hemidactylella
1590 Eikensteltmot - Caloptilia robustella
1591 Wilgensteltmot - Caloptilia stigmatella
1592 Viervleksteltmot - Calybites phasianipennella
1593 Paardenkastanjemineermot - Cameraria ohridella
1594 Smeerwortelsteltmot - Dialectica imperialella
1595 Seringensteltmot - Gracillaria syringella
1596 Bijvoetblaarmot - Leucospilapteryx omissella
1597 Acaciavouwmot - Macrosaccus robiniella
1598 Meidoornzebramot - Parornix anglicella
1599 Gewone zebramot - Parornix devoniella
1600 Labyrintmot - Phyllocnistis labyrinthella
1601 Wilgenslakkenspoormot - Phyllocnistis saligna
1602 Eenstipslakkenspoormot - Phyllocnistis unipunctella
1603 Geel-slakkenspoormot - Phyllocnistis valentinensis
1604 Printplaatmot - Phyllocnistis xenia
1605 Spaanse aakvouwmot - Phyllonorycter acerifoliella
1606 Abeelvouwmot - Phyllonorycter comparella
1607 Hazelaarblaasmot - Phyllonorycter coryli
1608 Vruchtboomvouwmot - Phyllonorycter corylifoliella
1609 Haagbeukblaasmijnmot - Phyllonorycter esperella
1610 Oranje elzenvouwmot - Phyllonorycter froelichiella
1611 Gewone esdoornvouwmot - Phyllonorycter geniculella
1612 Witte eikenvouwmot - Phyllonorycter harrisella
1613 Goudrugelzenvouwmot - Phyllonorycter klemannella
1614 Gezaagde eikenvouwmot - Phyllonorycter kuhlweiniella
1615 Beukenvouwmot - Phyllonorycter maestingella
1616 Gevlekte eikenvouwmot - Phyllonorycter muelleriella
1617 Hazelaarvouwmot - Phyllonorycter nicellii
1618 Late wilgenvouwmot - Phyllonorycter pastorella
1619 Plataanvouwmot - Phyllonorycter platani
1620 Grijze populierenvouwmot - Phyllonorycter populifoliella
1621 Gewone eikenvouwmot - Phyllonorycter quercifoliella
1622 Gewone elzenvouwmot - Phyllonorycter rajella
1623 Bonte eikenvouwmot - Phyllonorycter roboris
1624 Rode espenvouwmot - Phyllonorycter sagitella
1625 Fraaie iepenvouwmot - Phyllonorycter schreberella
1626 Lijsterbesvouwmot - Phyllonorycter sorbi
1627 Elzenblaasmijnmot - Phyllonorycter stettinensis
1628 Haagbeukvouwmot - Phyllonorycter tenerella
1629 Berkenvouwmot - Phyllonorycter ulmifoliella
1630 Donkere nassaubandmot - Cedestis subfasciella
1631 Witkraagduifmot - Paraswammerdamia albicapitella
1632 Meidoornduifmot - Paraswammerdamia nebulella
1633 Doornspinnertje - Scythropia crataegella
1634 Vogelkersstippelmot - Yponomeuta evonymella
1635 Waasjesstippelmot - Yponomeuta irrorella
1636 Meidoornstippelmot - Yponomeuta padella
1637 Grootvlekstippelmot - Yponomeuta plumbella
1638 Wilgenstippelmot - Yponomeuta rorrella
1639 Hemelsleutelstippelmot - Yponomeuta sedella
1640 Essenmot - Prays fraxinella
1641 Bruine essenmot - Prays ruficeps
1642 Sierlijke pedaalmot - Argyresthia brockeella
1643 Grote pedaalmot - Argyresthia conjugella
1644 Schorspedaalmot - Argyresthia glaucinella
1645 Berkenpedaalmot - Argyresthia goedartella
1646 Kersenpedaalmot - Argyresthia pruniella
1647 Gevlekte pedaalmot - Argyresthia retinella
1648 Bloesempedaalmot - Argyresthia spinosella
1649 Cipresmineermot - Argyresthia trifasciata
1650 Eikenspitskopmot - Ypsolopha alpella
1651 Bonte spitskopmot - Ypsolopha dentella
1652 Lichte spitskopmot - Ypsolopha nemorella
1653 Witvlekspitskopmot - Ypsolopha parenthesella
1654 Gelijnde spitskopmot - Ypsolopha scabrella
1655 Panterspitskopmot - Ypsolopha sequella
1656 Koolmotje - Plutella xylostella
1657 Kleine parelmot - Glyphipterix simpliciella
1658 Grote parelmot - Glyphipterix thrasonella
1659 Rietstreepmot - Orthotelia sparganella
1660 Potloodmot - Bedellia somnulentella
1661 Hangmatmot - Lyonetia clerkella
1662 Sleedoornhangmatmot - Lyonetia prunifoliella
1663 Trompetmotje - Alabonia geoffrella
1664 Grote mosboorder - Batia lambdella
1665 Kleine mosboorder - Batia lunaris
1666 Naaldkunstwerkje - Bisigna procerella
1667 Geelkopdwergsikkelmot - Borkhausenia luridicomella
1668 Zwamboorder - Crassa unitella
1669 Vaal stamgastje - Denisia stipella
1670 Witkopmot - Endrosis sarcitrella
1671 Appelmolmboorder - Epicallima formosella
1672 Oosterse schone - Eratophyes amasiella
1673 Esperiamot - Esperia sulphurella
1674 Bruine molmboorder - Harpella forficella
1675 Bruine huismot - Hofmannophila pseudospretella
1676 Kaneelsikkelmot - Metalampra cinnamomea
1677 Italiaanse kaneelsikkelmot - Metalampra italica
1678 Molmboorder - Oecophora bractella
1679 Gemsmot - Pleurota bicostella
1680 Vuurmot - Carcina quercana
1681 Bleke kaartmot - Agonopterix arenella
1682 Roodvlekkaartmot - Agonopterix ocellana
1683 Zwartvlekkaartmot - Agonopterix propinquella
1684 Peenkaartmot - Agonopterix yeatiana
1685 Grote zwartwitmot - Ethmia bipunctella
1686 Kleine zwartwitmot - Ethmia quadrillella
1687 Zomerzaksikkelmot - Pseudatemelia josephinae
1688 Pootmot - Stathmopoda pedella
1689 Voorjaarskortvleugelmot - Diurnea fagella
1690 Herfstkortvleugelmot - Diurnea lipsiella
1691 Zilverpuntgrasmineermot - Elachista apicipunctella
1692 Witte grasmineermot - Elachista argentella
1693 Zilveren grasmineermot - Elachista canapennella
1694 Grijsgevlekte grasmineermot - Elachista maculicerusella
1695 Rossige grasmineermot - Elachista rufocinerea
1696 Metaalkokermot - Coleophora alcyonipennella
1697 Elzenkokermot - Coleophora alnifoliae
1698 Gewone ruskokermot - Coleophora alticolella
1699 Duizendbladkokermot - Coleophora argentula
1700 Bruine wormkruidkokermot - Coleophora bornicensis
1701 Schorrenkruidkokermot - Coleophora deviella
1702 Blaasjespistoolkokermot - Coleophora kuehnella
1703 Gewone eikenkokermot - Coleophora lutipennella
1704 Vroege veldbieskokermot - Coleophora otidipennella
1705 Distelkokermot - Coleophora peribenanderi
1706 Braamkokermot - Coleophora potentillae
1707 Bruingrijze kokermot - Coleophora serratella
1708 Wormkruidkokermot - Coleophora tanaceti
1709 Zwaluwtongkokermot - Coleophora therinella
1710 Witsprietkokermot - Coleophora violacea
1711 Gewone wilgenroosjesmot - Mompha epilobiella
1712 Gele wilgenroosjesmot - Mompha ochraceella
1713 Basterdwederikpeulmot - Mompha subbistrigella
1714 Zwarte rietprachtmot - Cosmopterix scribaiella
1715 Hopprachtmot - Cosmopterix zieglerella
1716 Lisdoddeveertje - Limnaecia phragmitella
1717 Lichte dikkopmot - Scythris limbella
1718 Zwaveldominomot - Oegoconia caradjai
1719 Witte dominomot - Oegoconia deauratella
1720 Vijfvlekspaandermot - Hypatopa binotella
1721 Platte spaandermot - Hypatopa inunctella
1722 Spikkelpalpmot - Anacampsis blattariella
1723 Heidepistoolmot - Aristotelia ericinella
1724 Zuringpalpmot - Aroga velocella
1725 Puntvleugelpalpmot - Brachmia blandella
1726 Geelwitte mospalpmot - Bryotropha affinis
1727 Grootvlekmospalpmot - Bryotropha basaltinella
1728 Gevlekte mospalpmot - Bryotropha galbanella
1729 Donkere mospalpmot - Bryotropha senectella
1730 Oranje mospalpmot - Bryotropha terrella
1731 Streepsmalpalpmot - Carpatolechia fugitivella
1732 Gevlekte witkoppalpmot - Chionodes electella
1733 Zesvleksmot - Chrysoesthia sexguttella
1734 Jeneverbesmot - Dichomeris marginella
1735 Zilverbandpalpmot - Eulamprotes wilkella
1736 Dennenlotmot - Exoteleia dodecella
1737 Haakpalpmot - Gelechia sororculella
1738 Rietpalpmot - Helcystogramma rufescens
1739 Streepbandmot - Isophrictis striatella
1740 Klispalpmot - Metzneria lappella
1741 Geelbandboegsprietmot - Monochroa lucidella
1742 Heidepalpmot - Neofaculta ericetella
1743 Donkere gazonpalpmot - Neofriseria peliella
1744 Zebramot - Parachronistis albiceps
1745 Kaasjeskruidmot - Platyedra subcinerea
1746 Eikenborsteltje - Psoricoptera gibbosella
1747 Gordelpalpmot - Recurvaria leucatella
1748 Fruitpalpmot - Recurvaria nanella
1749 Distelzandvleugeltje - Scrobipalpa acuminatella
1750 Bietzandvleugeltje - Scrobipalpa ocellatella
1751 Eikenpalpmot - Stenolechia gemmella
1752 Maanpalpmot - Teleiodes luculella
1753 Gammapalpmot - Teleiodes vulgella
1754 Fraaie korrelpalpmot - Teleiopsis diffinis
1755 Groene eikenbladroller - Tortrix viridana
1756 Zonnesproetbladroller - Aleimma loeflingiana
1757 Bruingele boogbladroller - Acleris aspersana
1758 Gouden boogbladroller - Acleris bergmanniana
1759 Diamantborsteltje - Acleris cristana
1760 Lichte boogbladroller - Acleris ferrugana
1761 Kleine boogbladroller - Acleris forsskaleana
1762 Kameleonbladroller - Acleris hastiana
1763 Rode driehoekbladroller - Acleris holmiana
1764 Groene boogbladroller - Acleris literana
1765 Witte boogbladroller - Acleris logiana
1766 Gehoekte boogbladroller - Acleris rhombana
1767 Esdoornboogbladroller - Acleris sparsana
1768 Witschouderbladroller - Acleris variegana
1769 Voorjaarsbladroller - Tortricodes alternella
1770 Zilvervlekbladroller - Pseudargyrotoza conwagana
1771 Zomerbladroller - Ditula angustiorana
1772 Schemerbladroller - Epagoge grotiana
1773 Klokbladroller - Philedone gerningana
1774 Meibladroller - Capua vulgana
1775 Meidoornbladroller - Archips crataegana
1776 Fraaie dennenbladroller - Archips oporana
1777 Grote appelbladroller - Archips podana
1778 Heggenbladroller - Archips rosana
1779 Gevlamde bladroller - Archips xylosteana
1780 Reuzenbladroller - Choristoneura hebenstreitella
1781 Bruinbandbladroller - Argyrotaenia ljungiana
1782 Ravenbladroller - Ptycholomoides aeriferana
1783 Koraalbladroller - Ptycholoma lecheana
1784 Kersenbladroller - Pandemis cerasana
1785 Hazelaarbladroller - Pandemis corylana
1786 Leverkleurige bladroller - Pandemis heparana
1787 Struikbladroller - Syndemis musculana
1788 Gemarmerde drievlekbladroller - Lozotaenia forsterana
1789 Anjerbladroller - Cacoecimorpha pronubana
1790 Gele bladroller - Aphelia paleana
1791 Tuinbladroller - Clepsis consimilana
1792 Koolbladroller - Clepsis spectrana
1793 Vruchtbladroller - Adoxophyes orana
1794 Kommabladroller - Aethes smeathmanniana
1795 Triangelbladroller - Aethes triangulana
1796 Distelbladroller - Agapeta hamana
1797 Kanariepietje - Agapeta zoegana
1798 Dwarsstreephaakbladroller - Ancylis achatana
1799 Fijngestreepte haakbladroller - Ancylis apicella
1800 Oranje haakbladroller - Ancylis mitterbacheriana
1801 Rossige haakbladroller - Ancylis obtusana
1802 Purperrode haakbladroller - Ancylis unculana
1803 Berkenmarmerbladroller - Apotomis betuletana
1804 Wilgenmarmerbladroller - Apotomis capreana
1805 Variabele marmerbladroller - Apotomis sororculana
1806 Zwartwitte marmerbladroller - Apotomis turbidana
1807 Gewone biesbladroller - Bactra lancealana
1808 Brandnetelbladroller - Celypha lacunana
1809 Smallijnbladroller - Celypha rufana
1810 Kristalbladroller - Celypha siderana
1811 Paardenbloembladroller - Celypha striana
1812 Kamillebladroller - Cochylidia implicitana
1813 Veelkleurige bladroller - Cochylidia rupicola
1814 Sint-jacobsbladroller - Cochylis atricapitana
1815 Blauwe distelbladroller - Cochylis dubitana
1816 Vroege dwergbladroller - Cochylis nana
1817 Oranje eikenbladroller - Cydia amplana
1818 Beukenspiegelmot - Cydia fagiglandana
1819 Fruitmot - Cydia pomonella
1820 Gewone spiegelmot - Cydia splendana
1821 Kegelbladroller - Cydia strobilella
1822 Splintervlekbladroller - Dichelia histrionana
1823 Margrietwortelmot - Dichrorampha acuminatana
1824 Kommawortelmot - Dichrorampha petiverella
1825 Bleke vlekwortelmot - Dichrorampha simpliciana
1826 Schorsboorder - Enarmonia formosana
1827 Paardenkopbladroller - Endothenia quadrimaculana
1828 Zenegroenbladroller - Endothenia ustulana
1829 Hoefijzermot - Epiblema foenella
1830 Witte oogbladroller - Epinotia bilunana
1831 Berkenoogbladroller - Epinotia demarniana
1832 Epinotia festivana
1833 Elzenoogbladroller - Epinotia immundana
1834 Variabele oogbladroller - Epinotia nisella
1835 Gemarmerde oogbladroller - Epinotia ramella
1836 Dennenoogbladroller - Epinotia rubiginosana
1837 Bruine oogbladroller - Epinotia signatana
1838 Zadeloogbladroller - Epinotia solandriana
1839 V-oogbladroller - Epinotia tenerana
1840 Zwartwit knoopvlekje - Eucosma campoliliana
1841 Distelknoopvlekje - Eucosma cana
1842 Sladistelknoopvlekje - Eucosma conterminana
1843 Roetvlekbladroller - Eucosmomorpha albersana
1844 Schaduwfruitbladroller - Eudemis porphyrana
1845 Bonte fruitbladroller - Eudemis profundana
1846 Papegaaibladroller - Eulia ministrana
1847 Blauw smalsnuitje - Eupoecilia ambiguella
1848 Gewoon smalsnuitje - Eupoecilia angustana
1849 Sergeant-majoortje - Grapholita compositella
1850 Rookkleurige fruitmot - Grapholita janthinana
1851 Alismabladroller - Gynnidomorpha alismana
1852 Loofboombladroller - Gypsonoma dealbana
1853 Witsnuitpopulierenbladroller - Gypsonoma sociana
1854 Gewone witvlakbladroller - Hedya nubiferana
1855 Grote witvlakbladroller - Hedya ochroleucana
1856 Pruimwitvlakbladroller - Hedya pruniana
1857 Pinguintje - Hedya salicella
1858 Hertshooibladroller - Lathronympha strigana
1859 Slangenkruidbladroller - Lobesia abscisana
1860 Strandkruidbladroller - Lobesia littoralis
1861 Harlekijnbladroller - Lobesia reliquana
1862 Hermelijnbladroller - Notocelia cynosbatella
1863 Scherpe hermelijnbladroller - Notocelia roborana
1864 Rozenhermelijnbladroller - Notocelia rosaecolana
1865 Bramenbladroller - Notocelia uddmanniana
1866 Geisha - Olethreutes arcuella
1867 Woudbladroller - Orthotaenia undulana
1868 Fruitdwergbladroller - Pammene argyrana
1869 Oranje dwergbladroller - Pammene aurana
1870 Morgenroodbladroller - Pammene aurita
1871 Gewone dwergbladroller - Pammene fasciana
1872 Haakjesdwergbladroller - Pammene germmana
1873 Grote dwergbladroller - Pammene giganteana
1874 Donkere maanmot - Pammene trauniana
1875 Scherpbandbladroller - Paramesia gnomana
1876 Muntbladroller - Phalonidia manniana
1877 Granietbladroller - Phiaris schulziana
1878 Tweebandbladroller - Piniphila bifasciana
1879 Grijze dennenknopmot - Pseudococcyx posticana
1880 Gewone dennenknopmot - Pseudococcyx turionella
1881 Harsbuilmot - Retinia resinella
1882 Topspinnertje - Rhopobota naevana
1883 Gewone dennenlotboorder - Rhyacionia buoliana
1884 Rode dennenlotboorder - Rhyacionia pinicolana
1885 Grijze dennenlotboorder - Rhyacionia pinivorana
1886 Bonte lariksbladroller - Spilonota laricana
1887 Rode knopbladroller - Spilonota ocellana
1888 Grootkopbladroller - Zeiraphera isertana
1889 Brandnetelmot - Anthophila fabriciana
1890 Skeletteermot - Choreutis pariana
1891 Gevorkte mot - Schreckensteinia festaliella
1892 Mineerborstelmot - Epermenia chaerophyllella
1893 Zandkleurige borstelmot - Epermenia falciformis
1894 Waaiermot - Alucita hexadactyla
1895 Dwergvedermot - Adaina microdactyla
1896 Scherphoekvedermot - Amblyptilia acanthadactyla
1897 Euraziatische Zonnedauwvedermot - Buckleria paludum
1898 Rozenvedermot - Cnaemidophorus rhododactyla
1899 Streepzaadvedermot - Crombrugghia distans
1900 Windevedermot - Emmelina monodactyla
1901 Zandvedermot - Gillmeria ochrodactyla
1902 Lichte zandvedermot - Gillmeria pallidactyla
1903 Roomkleurige vedermot - Hellinsia didactylites
1904 Havikskruidvedermot - Oxyptilus chrysodactyla
1905 Sneeuwwitte vedermot - Pterophorus pentadactyla
1906 Mutsjeslichtmot - Acrobasis advenella
1907 Eikentopspinselmot - Acrobasis consociella
1908 Hoekige mutsjeslichtmot - Acrobasis marmorea
1909 Roodstreepmutsjeslichtmot - Acrobasis suavella
1910 Vetmot - Aglossa pinguinalis
1911 Levervlekmot - Ancylosis oblitella
1912 Helmgrasmot - Anerastia lotella
1913 Hommelnestmot - Aphomia sociella
1914 Koolzwammot - Apomyelois bistriatella
1915 Fijnsparkegelmot - Assara terebrella
1916 Oranje eikenlichtmot - Acrobasis repandana
1917 Rode eikenlichtmot - Acrobasis tumidana
1918 Boslichtmot - Cryptoblabes bistriga
1919 Sparappelboorder - Dioryctria abietella
1920 Kleine sparappelboorder - Dioryctria simplicella
1921 Geelpalpmot - Eccopisa effractella
1922 Armbandmot - Elegia similella
1923 Strooiselmot - Endotricha flammealis
1924 Peultjesmot - Etiella zinckenella
1925 Tweekleurige lichtmot - Euzophera pinguis
1926 Grote wasmot - Galleria mellonella
1927 Triangelmot - Hypsopygia costalis
1928 Tweelijnmot - Hypsopygia glaucinalis
1929 Grijze heidelichtmot - Matilella fusca
1930 Honinglichtmot - Moitrelia obductella
1931 Distelhermelijntje - Myelois circumvoluta
1932 Kraagvleugelmot - Nephopterix angustella
1933 Prachtmot - Oncocera semirubella
1934 Berkenlichtmot - Ortholepis betulae
1935 Heidelichtmot - Pempelia palumbella
1936 Eikenlichtmot - Phycita roborella
1937 Weidemot - Phycitodes binaevella
1938 Indische meelmot - Plodia interpunctella
1939 Grote meelmot - Pyralis farinalis
1940 Pyralis manihotalis
1941 Sultanmotje - Pyralis regalis
1942 Veelkleurige lichtmot - Rhodophaea formosa
1943 Bandlichtmot - Sciota adelphella
1944 Goudlichtmot - Selagia argyrella
1945 Pinokkiomot - Synaphe punctalis
1946 Vitula serratilineella (syn. edmandsii)
1947 Vroege granietmot - Scoparia ambigualis
1948 Oranje granietmot - Scoparia pyralella
1949 Lichte granietmot - Eudonia lacustrata
1950 Variabele granietmot - Eudonia mercurella
1951 Moerasgranietmot - Eudonia pallida
1952 Nazomergranietmot - Eudonia truncicolella
1953 Rietmot - Chilo phragmitella
1954 Lisdoddesnuitmot - Calamotropha paludella
1955 Gewone grasmot - Chrysoteuchia culmella
1956 Heidegrasmot - Crambus ericella
1957 Vroege grasmot - Crambus lathoniellus
1958 Zilverstreepgrasmot - Crambus pascuella
1959 Bleke grasmot - Crambus perlella
1960 Streepjesgrasmot - Crambus pratella
1961 Bruine grasmot - Crambus silvella
1962 Moerasgrasmot - Agriphila inquinatella
1963 Witlijngrasmot - Agriphila latistria
1964 Smalle witlijngrasmot - Agriphila selasella
1965 Blauwooggrasmot - Agriphila straminella
1966 Variabele grasmot - Agriphila tristella
1967 Drietandvlakjesmot - Catoptria falsella
1968 Gelijnde vlakjesmot - Catoptria margaritella
1969 Egale vlakjesmot - Catoptria pinella
1970 Zwartbruine vlakjesmot - Catoptria verellus
1971 Oranjebruine grasmot - Pediasia contaminella
1972 Grote grasmot - Pediasia fascelinella
1973 Baardsnuitmot - Platytes alpinella
1974 Rietsnuitmot - Schoenobius gigantella
1975 Liesgrassnuitmot - Donacaula forficella
1976 Zeggesnuitmot - Donacaula mucronella
1977 Waterleliemot - Elophila nymphaeata
1978 Duikermot - Acentria ephemerella
1979 Kroosvlindertje - Cataclysta lemnata
1980 Krabbenscheermot - Parapoynx stratiotata
1981 Egelskopmot - Nymphula nitidulata
1982 Aangebrande valkmot - Evergestis extimalis
1983 Lijnvalkmot - Evergestis forficalis
1984 Gezoomde valkmot - Evergestis limbata
1985 Bonte valkmot - Evergestis pallidata
1986 Muntvlindertje - Pyrausta aurata
1987 Weegbreemot - Pyrausta despicata
1988 Stiptijmmot - Pyrausta nigrata
1989 Purpermot - Pyrausta purpuralis
1990 Mijtermot - Pyrausta sanguinalis
1991 Bruidsmot - Sitochroa palealis
1992 Gewone coronamot - Anania coronata
1993 Bonte brandnetelmot - Anania hortulata
1994 Lichte coronamot - Anania lancealis
1995 Donkere coronamot - Anania perlucidalis
1996 Bonte coronamot - Anania stachydalis
1997 Salielichtmot - Anania verbascalis
1998 Maïsboorder - Ostrinia nubilalis
1999 Oranje kruidenmot - Udea ferrugalis
2000 Witte kruidenmot - Udea lutealis
2001 Witvlekkruidenmot - Udea olivalis
2002 Grijze kruidenmot - Udea prunalis
2003 Parelmoermot - Pleuroptya ruralis
2004 Haagbeukmot - Agrotera nemoralis
2005 Satijnlichtmot - Palpita vitrealis
2006 Luipaardlichtmot - Nomophila noctuella
2007 Bocchoris inspersalis
2008 Cnaphalocrocis medinalis
2009 Duponcheliamot - Duponchelia fovealis
2010 Geelzoommot - Loxostege sticticalis
2011 Nevrina procopia
2012 Spinaziemot - Spoladea recurvalis
2013 Paling - Anguilla anguilla
2014 Haring - Clupea harengus
2015 Sprot - Sprattus sprattus
2016 Ansjovis - Engraulis encrasicolus
2017 Bermpje - Barbatula barbatula
2018 Kleine modderkruiper - Cobitis taenia
2019 Brasem - Abramis brama
2020 Kolblei - Blicca bjoerkna
2021 Goudvis - Carassius auratus
2022 Karper - Cyprinus carpio
2023 Riviergrondel - Gobio gobio
2024 Vetje - Leucaspius delineatus
2025 Serpeling - Leuciscus leuciscus
2026 Bittervoorn - Rhodeus amarus
2027 Blankvoorn - Rutilus rutilus
2028 Ruisvoorn - Scardinius erythrophthalmus
2029 Kopvoorn - Squalius cephalus
2030 Systomus pleurotaenia
2031 Zeelt - Tinca tinca
2032 Europese meerval - Silurus glanis
2033 Forel: onbepaald - Salmo trutta
2034 Snoek - Esox lucius
2035 Kabeljauw - Gadus morhua
2036 Steenbolk - Trisopterus luscus
2037 Koornaarvis - Atherina presbyter
2038 Aphanius dispar
2039 Driedoornige stekelbaars - Gasterosteus aculeatus
2040 Tiendoornige stekelbaars - Pungitius pungitius
2041 Bot - Platichthys flesus
2042 Rivierdonderpad - Cottus perifretum
2043 Zonnebaars - Lepomis gibbosus
2044 Zeebaars - Dicentrarchus labrax
2045 Pos - Gymnocephalus cernua
2046 Baars - Perca fluviatilis
2047 Schuttersvis - Toxotes chatareus
2048 Glasgrondel - Aphia minuta
2049 Zwartbekgrondel - Neogobius melanostomus
2050 Barbarijse Slijkspringer - Periophthalmus barbarus
2051 Brakwatergrondel - Pomatoschistus microps
2052 Gewone zilverspar - Abies alba
2053 Spaanse aak - Acer campestre
2054 Noorse esdoorn - Acer platanoides
2055 Gewone esdoorn - Acer pseudoplatanus
2056 Duizendblad - Achillea millefolium
2057 Wilde bertram - Achillea ptarmica
2058 Afrikaanse baobab - Adansonia digitata
2059 Zevenblad - Aegopodium podagraria
2060 Witte paardenkastanje - Aesculus hippocastanum
2061 Hemelboom - Ailanthus altissima
2062 Kruipend zenegroen - Ajuga reptans
2063 Fraaie vrouwenmantel - Alchemilla mollis
2064 Grote waterweegbree - Alisma plantago-aquatica
2065 Look-zonder-look - Alliaria petiolata
2066 Armbloemig look - Allium paradoxum
2067 Daslook - Allium ursinum
2068 Zwarte els - Alnus glutinosa
2069 Witte els - Alnus incana
2070 Geknikte vossenstaart - Alopecurus geniculatus
2071 Grote vossenstaart - Alopecurus pratensis
2072 Papegaaienkruid - Amaranthus retroflexus
2073 Alsemambrosia - Ambrosia artemisiifolia
2074 Amerikaans krentenboompje - Amelanchier lamarckii
2075 Rood guichelheil - Anagallis arvensis
2076 Anastatica hierochuntica
2077 Kromhals - Anchusa arvensis
2078 Lavendelhei - Andromeda polifolia
2079 Blauwe anemoon - Anemone apennina
2080 Bosanemoon - Anemone nemorosa
2081 Gewone engelwortel - Angelica sylvestris
2082 IJle dravik - Anisantha sterilis
2083 Grote graslelie - Anthericum liliago
2084 Gewoon reukgras - Anthoxanthum odoratum
2085 Fluitenkruid - Anthriscus sylvestris
2086 Wondklaver - Anthyllis vulneraria
2087 Kleine leeuwenklauw - Aphanes australis
2088 Wilde akelei - Aquilegia vulgaris
2089 Zandraket - Arabidopsis thaliana
2090 Grote klit - Arctium lappa
2091 Donzige klit - Arctium tomentosum
2092 Engels gras - Armeria maritima
2093 Mierikswortel - Armoracia rusticana
2094 Wilde averuit - Artemisia campestris
2095 Zeealsem - Artemisia maritima
2096 Bijvoet - Artemisia vulgaris
2097 Nangka - Artocarpus heterophyllus
2098 Gevlekte aronskelk - Arum maculatum
2099 Arundina graminifolia
2100 Mansoor - Asarum europaeum
2101 Schubvaren - Asplenium ceterach
2102 Muurvaren - Asplenium ruta-muraria
2103 Tongvaren - Asplenium scolopendrium
2104 Steenbreekvaren - Asplenium trichomanes
2105 Uitstaande melde - Atriplex patula
2106 Gewone zoutmelde - Atriplex portulacoides
2107 Spiesmelde - Atriplex prostrata
2108 Bochtige smele - Avenella flexuosa
2109 Madeliefje - Bellis perennis
2110 Mahonie - Berberis aquifolium
2111 Grijskruid - Berteroa incana
2112 Kleine watereppe - Berula erecta
2113 Ruwe berk - Betula pendula
2114 Zachte berk - Betula pubescens
2115 Zwart tandzaad - Bidens frondosa
2116 Blutaparon vermiculare
2117 Koolzaad - Brassica napus
2118 Zwarte mosterd - Brassica nigra
2119 Zachte dravik - Bromus hordeaceus
2120 Heggenrank - Bryonia dioica
2121 Vlinderstruik - Buddleja davidii
2122 Grote hardvrucht - Bunias orientalis
2123 Zwanenbloem - Butomus umbellatus
2124 Zeeraket - Cakile maritima
2125 Helm - Calamagrostis arenaria
2126 Hennegras - Calamagrostis canescens
2127 Slangenwortel - Calla palustris
2128 Stomphoekig sterrenkroos - Callitriche obtusangula
2129 Struikhei - Calluna vulgaris
2130 Calotropis procera
2131 Dotterbloem - Caltha palustris
2132 Weideklokje - Campanula patula
2133 Prachtklokje - Campanula persicifolia
2134 Akkerklokje - Campanula rapunculoides
2135 Rapunzelklokje - Campanula rapunculus
2136 Grasklokje - Campanula rotundifolia
2137 Ruig klokje - Campanula trachelium
2138 Canavalia rosea
2139 Herderstasje - Capsella bursa-pastoris
2140 Bolletjeskers - Cardamine bulbifera
2141 Bosveldkers - Cardamine flexuosa
2142 Kleine veldkers - Cardamine hirsuta
2143 Pinksterbloem - Cardamine pratensis
2144 Kruldistel - Carduus crispus
2145 Stijve zegge - Carex elata
2146 Pluimzegge - Carex paniculata
2147 Oeverzegge - Carex riparia
2148 Blaaszegge - Carex vesicaria
2149 Carlina acanthifolia
2150 Driedistel - Carlina vulgaris
2151 Haagbeuk - Carpinus betulus
2152 Tamme kastanje - Castanea sativa
2153 Cenchrus ciliaris
2154 Korenbloem - Centaurea cyanus
2155 Knoopkruid - Centaurea jacea
2156 Grote centaurie - Centaurea scabiosa
2157 Akkerhoornbloem - Cerastium arvense
2158 Gewone hoornbloem - Cerastium fontanum
2159 Kluwenhoornbloem - Cerastium glomeratum
2160 Zandhoornbloem - Cerastium semidecandrum
2161 Rankende helmbloem - Ceratocapnos claviculata
2162 Wilgenroosje - Chamaenerion angustifolium
2163 Stinkende gouwe - Chelidonium majus
2164 Muurganzenvoet - Chenopodiastrum murale
2165 Melganzenvoet - Chenopodium album
2166 Stippelganzenvoet - Chenopodium ficifolium
2167 Wilde cichorei - Cichorium intybus
2168 Groot heksenkruid - Circaea lutetiana
2169 Akkerdistel - Cirsium arvense
2170 Kale jonker - Cirsium palustre
2171 Speerdistel - Cirsium vulgare
2172 Cistanche phelypaea
2173 Citrullus colocynthis
2174 Winterpostelein - Claytonia perfoliata
2175 Roze winterpostelein - Claytonia sibirica
2176 Bosrank - Clematis vitalba
2177 Borstelkrans - Clinopodium vulgare
2178 Clitoria ternatea
2179 Deens lepelblad - Cochlearia danica
2180 Echt lepelblad - Cochlearia officinalis
2181 Muurbloemmosterd - Coincya monensis
2182 Wateraardbei - Comarum palustre
2183 Lelietje-van-dalen - Convallaria majalis
2184 Akkerwinde - Convolvulus arvensis
2185 Haagwinde - Convolvulus sepium
2186 Gele kornoelje - Cornus mas
2187 Rode kornoelje - Cornus sanguinea
2188 Canadese kornoelje - Cornus sericea
2189 Holwortel - Corydalis cava
2190 Vingerhelmbloem - Corydalis solida
2191 Hazelaar - Corylus avellana
2192 Buntgras - Corynephorus canescens
2193 Goudknopje - Cotula coronopifolia
2194 Eenstijlige meidoorn - Crataegus monogyna
2195 Groot streepzaad - Crepis biennis
2196 Klein streepzaad - Crepis capillaris
2197 Boerenkrokus - Crocus tommasinianus
2198 Bonte krokus - Crocus vernus
2199 Crotalaria retusa
2200 Kruisbladwalstro - Cruciata laevipes
2201 Napolitaanse cyclamen - Cyclamen hederifolium
2202 Muurleeuwenbek - Cymbalaria muralis
2203 Veldhondstong - Cynoglossum officinale
2204 Kamgras - Cynosurus cristatus
2205 Brem - Cytisus scoparius
2206 Kropaar - Dactylis glomerata
2207 Brede orchis - Dactylorhiza majalis
2208 Rietorchis - Dactylorhiza praetermissa
2209 Doornappel - Datura stramonium
2210 Peen - Daucus carota
2211 Delosperma cooperi
2212 Desmodium triflorum
2213 Kartuizer anjer - Dianthus carthusianorum
2214 Steenanjer - Dianthus deltoides
2215 Dianthus sylvestris
2216 Vingerhoedskruid - Digitalis purpurea
2217 Glad vingergras - Digitaria ischaemum
2218 Grote zandkool - Diplotaxis tenuifolia
2219 Grote kaardenbol - Dipsacus fullonum
2220 Kleine kaardenbol - Dipsacus pilosus
2221 Hartbladzonnebloem - Doronicum pardalianches
2222 Vroegeling - Draba verna
2223 Kleine zonnedauw - Drosera intermedia
2224 Ronde zonnedauw - Drosera rotundifolia
2225 Geschubde mannetjesvaren - Dryopteris affinis
2226 Brede stekelvaren - Dryopteris dilatata
2227 Mannetjesvaren - Dryopteris filix-mas
2228 Europese hanenpoot - Echinochloa crus-galli
2229 Slangenkruid - Echium vulgare
2230 Plat handjesgras - Eleusine indica
2231 Kweek - Elymus repens
2232 Kraaihei - Empetrum nigrum
2233 Harig wilgenroosje - Epilobium hirsutum
2234 Brede wespenorchis - Epipactis helleborine
2235 Moeraswespenorchis - Epipactis palustris
2236 Heermoes - Equisetum arvense
2237 Holpijp - Equisetum fluviatile
2238 Lidrus - Equisetum palustre
2239 Reuzenpaardenstaart - Equisetum telmateia
2240 Winterakoniet - Eranthis hyemalis
2241 Sneeuwhei - Erica herbacea
2242 Gewone dophei - Erica tetralix
2243 Zomerfijnstraal - Erigeron annuus
2244 Canadese fijnstraal - Erigeron canadensis
2245 Muurfijnstraal - Erigeron karvinskianus
2246 Veenpluis - Eriophorum angustifolium
2247 Eenarig wollegras - Eriophorum vaginatum
2248 Reigersbek - Erodium cicutarium
2249 Kruisdistel - Eryngium campestre
2250 Blauwe zeedistel - Eryngium maritimum
2251 Gewone steenraket - Erysimum cheiranthoides
2252 Erythrina variegata
2253 Wilde kardinaalsmuts - Euonymus europaeus
2254 Koninginnekruid - Eupatorium cannabinum
2255 Amandelwolfsmelk - Euphorbia amygdaloides
2256 Cipreswolfsmelk - Euphorbia cyparissias
2257 Heksenmelk - Euphorbia esula
2258 Kroontjeskruid - Euphorbia helioscopia
2259 Kruisbladige wolfsmelk - Euphorbia lathyris
2260 Straatwolfsmelk - Euphorbia maculata
2261 Zeewolfsmelk - Euphorbia paralias
2262 Tuinwolfsmelk - Euphorbia peplus
2263 Beuk - Fagus sylvatica
2264 Heggenduizendknoop - Fallopia dumetorum
2265 Japanse duizendknoop - Fallopia japonica
2266 Rood zwenkgras - Festuca rubra
2267 Vijgenboom - Ficus carica
2268 Moerasspirea - Filipendula ulmaria
2269 Bosaardbei - Fragaria vesca
2270 Sporkehout - Frangula alnus
2271 Es - Fraxinus excelsior
2272 Wilde kievitsbloem - Fritillaria meleagris
2273 Gewone duivenkervel - Fumaria officinalis
2274 Weidegeelster - Gagea pratensis
2275 Akkergeelster - Gagea villosa
2276 Gewoon sneeuwklokje - Galanthus nivalis
2277 Gespleten hennepnetel - Galeopsis bifida
2278 Gewone hennepnetel - Galeopsis tetrahit
2279 Kaal knopkruid - Galinsoga parviflora
2280 Harig knopkruid - Galinsoga quadriradiata
2281 Kleefkruid - Galium aparine
2282 Glad walstro - Galium mollugo
2283 Lievevrouwebedstro - Galium odoratum
2284 Moeraswalstro - Galium palustre
2285 Ruw walstro - Galium uliginosum
2286 Geel walstro - Galium verum
2287 Stekelbrem - Genista anglica
2288 Kruipbrem - Genista pilosa
2289 Klokjesgentiaan - Gentiana pneumonanthe
2290 Slipbladige ooievaarsbek - Geranium dissectum
2291 Glanzige ooievaarsbek - Geranium lucidum
2292 Zachte ooievaarsbek - Geranium molle
2293 Beemdooievaarsbek - Geranium pratense
2294 Kleine ooievaarsbek - Geranium pusillum
2295 Bermooievaarsbek - Geranium pyrenaicum
2296 Robertskruid - Geranium robertianum
2297 Bloedooievaarsbek - Geranium sanguineum
2298 Bosooievaarsbek - Geranium sylvaticum
2299 Geel nagelkruid - Geum urbanum
2300 Hondsdraf - Glechoma hederacea
2301 Mannagras - Glyceria fluitans
2302 Liesgras - Glyceria maxima
2303 Bleekgele droogbloem - Gnaphalium luteoalbum
2304 Moerasdroogbloem - Gnaphalium uliginosum
2305 Gomphrena celosioides
2306 Klimop - Hedera helix
2307 Europese heliotroop - Heliotropium europaeum
2308 Heliotropium indicum
2309 Leverbloempje - Hepatica nobilis
2310 Reuzenberenklauw - Heracleum mantegazzianum
2311 Gewone berenklauw - Heracleum sphondylium
2312 Hibiscus cannabinus
2313 Hibiscus physaloides
2314 Schermhavikskruid - Hieracium umbellatum
2315 Bokkenorchis - Himantoglossum hircinum
2316 Duindoorn - Hippophae rhamnoides
2317 Gestreepte witbol - Holcus lanatus
2318 Gladde witbol - Holcus mollis
2319 Zeepostelein - Honckenya peploides
2320 Kruipertje - Hordeum murinum
2321 Waterviolier - Hottonia palustris
2322 Hop - Humulus lupulus
2323 Kikkerbeet - Hydrocharis morsus-ranae
2324 Gewone waternavel - Hydrocotyle vulgaris
2325 Hemelsleutel - Hylotelephium telephium
2326 Moerashertshooi - Hypericum elodes
2327 Sint-Janskruid - Hypericum perforatum
2328 Gewoon biggenkruid - Hypochaeris radicata
2329 Hulst - Ilex aquifolium
2330 Grondster - Illecebrum verticillatum
2331 Tweekleurig springzaad - Impatiens balfourii
2332 Reuzenbalsemien - Impatiens glandulifera
2333 Groot springzaad - Impatiens noli-tangere
2334 Klein springzaad - Impatiens parviflora
2335 Engelse alant - Inula britannica
2336 Ipomoea eriocarpa
2337 Gele lis - Iris pseudacorus
2338 Wede - Isatis tinctoria
2339 Jakobskruiskruid - Jacobaea vulgaris
2340 Zandblauwtje - Jasione montana
2341 Zomprus - Juncus articulatus
2342 Knolrus - Juncus bulbosus
2343 Biezenknoppen - Juncus conglomeratus
2344 Pitrus - Juncus effusus
2345 Zeegroene rus - Juncus inflexus
2346 Trekrus - Juncus squarrosus
2347 Tengere rus - Juncus tenuis
2348 Jeneverbes - Juniperus communis
2349 Justicia schimperi
2350 Beemdkroon - Knautia arvensis
2351 Kompassla - Lactuca serriola
2352 Gifsla - Lactuca virosa
2353 Gele dovenetel - Lamiastrum galeobdolon
2354 Witte dovenetel - Lamium album
2355 Hoenderbeet - Lamium amplexicaule
2356 Gevlekte dovenetel - Lamium maculatum
2357 Paarse dovenetel - Lamium purpureum
2358 Akkerkool - Lapsana communis
2359 Europese lork - Larix decidua
2360 Veldlathyrus - Lathyrus pratensis
2361 Boslathyrus - Lathyrus sylvestris
2362 Aardaker - Lathyrus tuberosus
2363 Klein kroos - Lemna minor
2364 Dwergkroos - Lemna minuta
2365 Grove varkenskers - Lepidium coronopus
2366 Kleine varkenskers - Lepidium didymum
2367 Pijlkruidkers - Lepidium draba
2368 Margriet - Leucanthemum vulgare
2369 Zandhaver - Leymus arenarius
2370 Wilde liguster - Ligustrum vulgare
2371 Lamsoor - Limonium vulgare
2372 Vlasbekje - Linaria vulgaris
2373 Korrelganzenvoet - Lipandra polysperma
2374 Lippia chevalieri
2375 Zilverschildzaad - Lobularia maritima
2376 Dwergviltkruid - Logfia minima
2377 Engels raaigras - Lolium perenne
2378 Wilde kamperfoelie - Lonicera periclymenum
2379 Gewone rolklaver - Lotus corniculatus
2380 Moerasrolklaver - Lotus pedunculatus
2381 Tuinjudaspenning - Lunaria annua
2382 Wilde judaspenning - Lunaria rediviva
2383 Vaste lupine - Lupinus polyphyllus
2384 Gewone veldbies - Luzula campestris
2385 Veelbloemige veldbies - Luzula multiflora
2386 Moeraswolfsklauw - Lycopodiella inundata
2387 Wolfspoot - Lycopus europaeus
2388 Boswederik - Lysimachia nemorum
2389 Penningkruid - Lysimachia nummularia
2390 Grote wederik - Lysimachia vulgaris
2391 Grote kattenstaart - Lythrum salicaria
2392 Dalkruid - Maianthemum bifolium
2393 Appel - Malus sylvestris
2394 Muskuskaasjeskruid - Malva moschata
2395 Klein kaasjeskruid - Malva neglecta
2396 Groot kaasjeskruid - Malva sylvestris
2397 Echte kamille - Matricaria chamomilla
2398 Schijfkamille - Matricaria discoidea
2399 Gevlekte rupsklaver - Medicago arabica
2400 Sikkelklaver - Medicago falcata
2401 Hopklaver - Medicago lupulina
2402 Luzerne - Medicago sativa
2403 Hengel - Melampyrum pratense
2404 Witte honingklaver - Melilotus albus
2405 Watermunt - Mentha aquatica
2406 Akkermunt - Mentha arvensis
2407 Waterdrieblad - Menyanthes trifoliata
2408 Merremia tridentata
2409 Kruidje-roer-me-niet - Mimosa pudica
2410 Drienerfmuur - Moehringia trinervia
2411 Pijpenstrootje - Molinia caerulea
2412 Blauwe druifjes - Muscari botryoides
2413 Muursla - Mycelis muralis
2414 Akkervergeet-mij-nietje - Myosotis arvensis
2415 Ruw vergeet-mij-nietje - Myosotis ramosissima
2416 Moerasvergeet-mij-nietje - Myosotis scorpioides
2417 Bosvergeet-mij-nietje - Myosotis sylvatica
2418 Wilde gagel - Myrica gale
2419 Wilde narcis - Narcissus pseudonarcissus
2420 Borstelgras - Nardus stricta
2421 Beenbreek - Narthecium ossifragum
2422 Nelsonia canescens
2423 Gele plomp - Nuphar lutea
2424 Witte waterlelie - Nymphaea alba
2425 Rode ogentroost - Odontites vernus
2426 Kattendoorn - Ononis repens
2427 Wilde marjolein - Origanum vulgare
2428 Knikkende vogelmelk - Ornithogalum nutans
2429 Gewone vogelmelk - Ornithogalum umbellatum
2430 Klein vogelpootje - Ornithopus perpusillus
2431 Klimopbremraap - Orobanche hederae
2432 Koningsvaren - Osmunda regalis
2433 Witte klaverzuring - Oxalis acetosella
2434 Knolklaverzuring - Oxalis articulata
2435 Gehoornde klaverzuring - Oxalis corniculata
2436 Stijve klaverzuring - Oxalis stricta
2437 Schijnpapaver - Papaver cambricum
2438 Bleke klaproos - Papaver dubium
2439 Grote klaproos - Papaver rhoeas
2440 Klein glaskruid - Parietaria judaica
2441 Groot glaskruid - Parietaria officinalis
2442 Parnassia - Parnassia palustris
2443 Gewone pastinaak - Pastinaca sativa
2444 Moeraskartelblad - Pedicularis palustris
2445 Heidekartelblad - Pedicularis sylvatica
2446 Overblijvende ossentong - Pentaglottis sempervirens
2447 Veenwortel - Persicaria amphibia
2448 Adderwortel - Persicaria bistorta
2449 Waterpeper - Persicaria hydropiper
2450 Perzikkruid - Persicaria maculosa
2451 Groot hoefblad - Petasites hybridus
2452 Gewoon timoteegras - Phleum pratense
2453 Dadel - Phoenix dactylifera
2454 Riet - Phragmites australis
2455 Oosterse karmozijnbes - Phytolacca acinosa
2456 Westerse karmozijnbes - Phytolacca americana
2457 Fijnspar - Picea abies
2458 Oranje havikskruid - Pilosella aurantiaca
2459 Muizenoor - Pilosella officinarum
2460 Vetblad - Pinguicula vulgaris
2461 Grove den - Pinus sylvestris
2462 Hertshoornweegbree - Plantago coronopus
2463 Smalle weegbree - Plantago lanceolata
2464 Grote weegbree - Plantago major
2465 Zeeweegbree - Plantago maritima
2466 Ruige weegbree - Plantago media
2467 Welriekende nachtorchis - Platanthera bifolia
2468 Bergnachtorchis - Platanthera chlorantha
2469 Straatgras - Poa annua
2470 Kransmuur - Polycarpon tetraphyllum
2471 Gewone vleugeltjesbloem - Polygala vulgaris
2472 Gewone salomonszegel - Polygonatum multiflorum
2473 Gewoon varkensgras - Polygonum aviculare
2474 Witte abeel - Populus alba
2475 Ratelpopulier - Populus tremula
2476 Postelein - Portulaca oleracea
2477 Kruipganzerik - Potentilla anglica
2478 Zilverschoon - Potentilla anserina
2479 Tormentil - Potentilla erecta
2480 Schijnaardbei - Potentilla indica
2481 Vijfvingerkruid - Potentilla reptans
2482 Kleine pimpernel - Poterium sanguisorba
2483 Gulden sleutelbloem - Primula veris
2484 Gewone brunel - Prunella vulgaris
2485 Zoete kers - Prunus avium
2486 Kerspruim - Prunus cerasifera
2487 Vogelkers - Prunus padus
2488 Amerikaanse vogelkers - Prunus serotina
2489 Sleedoorn - Prunus spinosa
2490 Gele helmbloem - Pseudofumaria lutea
2491 Douglasspar - Pseudotsuga menziesii
2492 Heelblaadjes - Pulicaria dysenterica
2493 Gevlekt longkruid - Pulmonaria officinalis
2494 Wintereik - Quercus petraea
2495 Zomereik - Quercus robur
2496 Amerikaanse eik - Quercus rubra
2497 Scherpe boterbloem - Ranunculus acris
2498 Gulden boterbloem - Ranunculus auricomus
2499 Gewoon speenkruid - Ficaria verna
2500 Egelboterbloem - Ranunculus flammula
2501 Kruipende boterbloem - Ranunculus repens
2502 Blaartrekkende boterbloem - Ranunculus sceleratus
2503 Wilde reseda - Reseda lutea
2504 Wouw - Reseda luteola
2505 Grote ratelaar - Rhinanthus angustifolius
2506 Kleine ratelaar - Rhinanthus minor
2507 Pontische rododendron - Rhododendron ponticum
2508 Witte snavelbies - Rhynchospora alba
2509 Bruine snavelbies - Rhynchospora fusca
2510 Aalbes - Ribes rubrum
2511 Kruisbes - Ribes uva-crispa
2512 Robinia - Robinia pseudoacacia
2513 Gele waterkers - Rorippa amphibia
2514 Moeraskers - Rorippa palustris
2515 Akkerkers - Rorippa sylvestris
2516 Egelantier - Rosa rubiginosa
2517 Rimpelroos - Rosa rugosa
2518 Framboos - Rubus idaeus
2519 Zwarte braam - Rubus Sec. Rubus
2520 Veldzuring - Rumex acetosa
2521 Schapenzuring - Rumex acetosella
2522 Krulzuring - Rumex crispus
2523 Waterzuring - Rumex hydrolapathum
2524 Ridderzuring - Rumex obtusifolius
2525 Moeraszuring - Rumex palustris
2526 Uitstaande vetmuur - Sagina micropetala
2527 Liggende vetmuur - Sagina procumbens
2528 Pijlkruid - Sagittaria sagittifolia
2529 Grauwe wilg - Salix cinerea
2530 Bittere wilg - Salix purpurea
2531 Katwilg - Salix viminalis
2532 Veldsalie - Salvia pratensis
2533 Gewone vlier - Sambucus nigra
2534 Trosvlier - Sambucus racemosa
2535 Waterpunge - Samolus valerandi
2536 Grote pimpernel - Sanguisorba officinalis
2537 Zeepkruid - Saponaria officinalis
2538 Duifkruid - Scabiosa columbaria
2539 Vroege sterhyacint - Scilla bifolia
2540 Oosterse sterhyacint - Scilla siberica
2541 Vertakte leeuwentand - Scorzoneroides autumnalis
2542 Knopig helmkruid - Scrophularia nodosa
2543 Blauw glidkruid - Scutellaria galericulata
2544 Bont kroonkruid - Securigera varia
2545 Muurpeper - Sedum acre
2546 Wit vetkruid - Sedum album
2547 Dik vetkruid - Sedum dasyphyllum
2548 Driebladvetkruid - Sedum sarmentosum
2549 Bezemkruiskruid - Senecio inaequidens
2550 Schaduwkruiskruid - Senecio ovatus
2551 Boskruiskruid - Senecio sylvaticus
2552 Klein kruiskruid - Senecio vulgaris
2553 Groene naaldaar - Setaria viridis
2554 Dagkoekoeksbloem - Silene dioica
2555 Echte koekoeksbloem - Silene flos-cuculi
2556 Avondkoekoeksbloem - Silene latifolia
2557 Herik - Sinapis arvensis
2558 Gewone raket - Sisymbrium officinale
2559 Zwartmoeskervel - Smyrnium olusatrum
2560 Bitterzoet - Solanum dulcamara
2561 Zwarte nachtschade - Solanum nigrum
2562 Donsnachtschade - Solanum villosum
2563 Canadese guldenroede - Solidago canadensis
2564 Late guldenroede - Solidago gigantea
2565 Akkermelkdistel - Sonchus arvensis
2566 Gekroesde melkdistel - Sonchus asper
2567 Gewone melkdistel - Sonchus oleraceus
2568 Wilde lijsterbes - Sorbus aucuparia
2569 Kleine egelskop - Sparganium emersum
2570 Grote egelskop - Sparganium erectum
2571 Engels slijkgras - Spartina anglica
2572 Gewone spurrie - Spergula arvensis
2573 Rode schijnspurrie - Spergularia rubra
2574 Sphaeranthus senegalensis
2575 Moerasandoorn - Stachys palustris
2576 Bergandoorn - Stachys recta
2577 Bosandoorn - Stachys sylvatica
2578 Watermuur - Stellaria aquatica
2579 Grasmuur - Stellaria graminea
2580 Grote muur - Stellaria holostea
2581 Vogelmuur - Stellaria media
2582 Krabbenscheer - Stratiotes aloides
2583 Dubbelloof - Struthiopteris spicant
2584 Klein schorrenkruid - Suaeda maritima
2585 Blauwe knoop - Succisa pratensis
2586 Gewone sneeuwbes - Symphoricarpos albus
2587 Gewone smeerwortel - Symphytum officinale
2588 Sering - Syringa vulgaris
2589 Moederkruid - Tanacetum parthenium
2590 Boerenwormkruid - Tanacetum vulgare
2591 Paardenbloem - Taraxacum officinale s.l. (incl. all sec.)
2592 Taxus - Taxus baccata
2593 Klein tasjeskruid - Teesdalia nudicaulis
2594 Valse salie - Teucrium scorodonia
2595 Poelruit - Thalictrum flavum
2596 Witte krodde - Thlaspi arvense
2597 Grote tijm - Thymus pulegioides
2598 Winterlinde - Tilia cordata
2599 Gele morgenster - Tragopogon pratensis
2600 Veenbies - Trichophorum cespitosum
2601 Tridax procumbens
2602 Alpenklaver - Trifolium alpestre
2603 Hazenpootje - Trifolium arvense
2604 Liggende klaver - Trifolium campestre
2605 Kleine klaver - Trifolium dubium
2606 Basterdklaver - Trifolium hybridum
2607 Bochtige klaver - Trifolium medium
2608 Rode klaver - Trifolium pratense
2609 Witte klaver - Trifolium repens
2610 Trigonella glabra
2611 Reukeloze kamille - Tripleurospermum maritimum
2612 Zulte - Tripolium pannonicum
2613 Klein hoefblad - Tussilago farfara
2614 Kleine lisdodde - Typha angustifolia
2615 Grote lisdodde - Typha latifolia
2616 Urena lobata
2617 Grote brandnetel - Urtica dioica
2618 Kleine brandnetel - Urtica urens
2619 Trosbosbes - Vaccinium corymbosum
2620 Cranberry - Vaccinium macrocarpon
2621 Blauwe bosbes - Vaccinium myrtillus
2622 Rode bosbes - Vaccinium vitis-idaea
2623 Kleine valeriaan - Valeriana dioica
2624 Echte valeriaan - Valeriana officinalis
2625 Gewone veldsla - Valerianella locusta
2626 Zwarte toorts - Verbascum nigrum
2627 Koningskaars - Verbascum thapsus
2628 IJzerhard - Verbena officinalis
2629 Veldereprijs - Veronica arvensis
2630 Gewone ereprijs - Veronica chamaedrys
2631 Draadereprijs - Veronica filiformis
2632 Klimopereprijs - Veronica hederifolia
2633 Lange ereprijs - Veronica longifolia
2634 Mannetjesereprijs - Veronica officinalis
2635 Grote ereprijs - Veronica persica
2636 Schildereprijs - Veronica scutellata
2637 Tijmereprijs - Veronica serpyllifolia
2638 Gelderse roos - Viburnum opulus
2639 Vogelwikke - Vicia cracca
2640 Ringelwikke - Vicia hirsuta
2641 Voederwikke - Vicia sativa
2642 Heggenwikke - Vicia sepium
2643 Bonte wikke - Vicia villosa
2644 Kleine maagdenpalm - Vinca minor
2645 Witte engbloem - Vincetoxicum hirundinaria
2646 Akkerviooltje - Viola arvensis
2647 Maarts viooltje - Viola odorata
2648 Donkersporig bosviooltje - Viola reichenbachiana
2649 Bleeksporig bosviooltje - Viola riviniana
2650 Driekleurig viooltje - Viola tricolor
2651 Maretak - Viscum album
2652 Wijnstok - Vitis vinifera
2653 Reuzenchampignon - Agaricus augustus
2654 Vroege leemhoed - Agrocybe praecox
2655 Witte roest - Albugo candida
2656 Grote oranje bekerzwam - Aleuria aurantia
2657 Gele knolamaniet - Amanita citrina
2658 Roodbruine slanke amaniet - Amanita fulva
2659 Narcisamaniet - Amanita gemmata
2660 Vliegenzwam - Amanita muscaria
2661 Panteramaniet - Amanita pantherina
2662 Groene knolamaniet - Amanita phalloides
2663 Parelamaniet - Amanita rubescens
2664 Vergroeide kogelzwam - Annulohypoxylon multiforme
2665 Citroenstrookzwam - Antrodia xantha
2666 Echte honingzwam - Armillaria mellea
2667 Sombere honingzwam - Armillaria ostoyae
2668 Zakjestrilzwam - Ascotremella faginea
2669 Echt judasoor - Auricularia auricula-judae
2670 Viltig judasoor - Auricularia mesenterica
2671 Oorlepelzwam - Auriscalpium vulgare
2672 Muizenstaartzwam - Baeospora myosura
2673 Grijze buisjeszwam - Bjerkandera adusta
2674 Grasmeeldauw - Blumeria graminis
2675 Dooiergele mestzwam - Bolbitius titubans
2676 Gewoon eekhoorntjesbrood - Boletus edulis
2677 Papierzwammetje - Byssomerulius corium
2678 Geel hoorntje - Calocera cornea
2679 Kleverig koraalzwammetje - Calocera viscosa
2680 Plooivoetstuifzwam - Calvatia excipuliformis
2681 Hanenkam - Cantharellus cibarius
2682 Cercospora depazeoides
2683 Paarse korstzwam - Chondrostereum purpureum
2684 Inktviszwam - Clathrus archeri
2685 Heideknotszwam - Clavaria argillacea
2686 Pijpenstrootjemoederkoren - Claviceps microcephala
2687 Echt moederkoren - Claviceps purpurea
2688 Mesttrechterzwam - Clitocybe amarescens
2689 Kleine bostrechterzwam - Clitocybe candicans
2690 Kleinsporige trechterzwam - Clitocybe ditopa
2691 Tweekleurige trechterzwam - Clitocybe metachroa
2692 Nevelzwam - Clitocybe nebularis
2693 Spieringtrechterzwam - Clitocybe phaeophthalma
2694 Gestreepte trechterzwam - Clitocybe vibecina
2695 Dwergcollybia - Collybia cirrata
2696 Okerknolcollybia - Collybia cookei
2697 Echte tolzwam - Coltricia perennis
2698 Gewone glimmerinktzwam - Coprinellus micaceus
2699 Grote kale inktzwam - Coprinopsis atramentaria
2700 Wratsporig hazenpootje - Coprinopsis echinospora
2701 Hazenpootje - Coprinopsis lagopus
2702 Spechtinktzwam - Coprinopsis picacea
2703 Geschubde inktzwam - Coprinus comatus
2704 Gewoon plooirokje - Parasola plicatilis
2705 Geelplaatgordijnzwam - Cortinarius croceus
2706 Zandpadgordijnzwam - Cortinarius fusisporus
2707 Bruine kleibosgordijnzwam - Cortinarius largus
2708 Pagemantel - Cortinarius semisanguineus
2709 Witdekselkalkbekertje - Craterium minutum
2710 Bleek oorzwammetje - Crepidotus caspari
2711 Klein oorzwammetje - Crepidotus epibryus
2712 Houtknoopje - Cudoniella acicularis
2713 Gestreept nestzwammetje - Cyathus striatus
2714 Donzige korstzwam - Cylindrobasidium laeve
2715 Kleine poederparasol - Cystolepiota seminuda
2716 Oranje druppelzwam - Dacrymyces stillatus
2717 Doolhofzwam - Daedalea quercina
2718 Roodporiehoutzwam - Daedaleopsis confragosa
2719 Leerkaalkopje - Deconica horizontalis
2720 Hoekig schorsschijfje - Diatrype disciformis
2721 Berkenschorsschijfje - Diatrypella favacea
2722 Heidesatijnzwam - Entoloma fernandae
2723 Bruine satijnzwam - Entoloma sericeum
2724 Groezelige satijnzwam - Entoloma sordidulum
2725 Zilversteelsatijnzwam - Entoloma turbidum
2726 Entomophthora muscae
2727 Klontjestrilzwam - Exidia nucleata
2728 Zwarte trilzwam - Exidia plana
2729 Eikentrilzwam - Exidia truncata
2730 Biefstukzwam - Fistulina hepatica
2731 Gewoon fluweelpootje - Flammulina velutipes
2732 Echte tonderzwam - Fomes fomentarius
2733 Heksenboter - Fuligo septica
2734 Honinggeel mosklokje - Galerina pumila
2735 Platte tonderzwam - Ganoderma lipsiense
2736 Gekraagde aardster - Geastrum triplex
2737 Roze spijkerzwam - Gomphidius roseus
2738 Dennenvlamhoed - Gymnopilus penetrans
2739 Paardenhaartaailing - Gymnopus androsaceus
2740 Gewoon eikenbladzwammetje - Gymnopus dryophilus
2741 Scherpe collybia - Gymnopus peronatus
2742 Meidoorn-jeneverbesroest - Gymnosporangium clavariiforme
2743 Tweekleurige vaalhoed - Hebeloma mesophaeum
2744 Witte kluifzwam - Helvella crispa
2745 Kleine bruine bekerzwam - Humaria hemisphaerica
2746 Sneeuwzwammetje - Hygrocybe virginea
2747 Valse hanenkam - Hygrophoropsis aurantiaca
2748 Roestkleurige borstelzwam - Hymenochaete rubiginosa
2749 Eikeldopzwam - Hymenoscyphus fructigenus
2750 Bleke moeraszwavelkop - Hypholoma elongatum
2751 Gele moeraszwavelkop - Hypholoma ericaeoides
2752 Rode zwavelkop - Hypholoma lateritium
2753 Goudgele zwameter - Hypomyces chrysospermus
2754 Roestbruine kogelzwam - Hypoxylon fragiforme
2755 Gladde knolvezelkop - Inocybe cookei
2756 Bruine knolvezelkop - Inocybe napipes
2757 Valse wolvezelkop - Inocybe stellatospora
2758 Eencellige braamroest - Kuehneola uredinis
2759 Amethistzwam - Laccaria amethystina
2760 Tweekleurige fopzwam - Laccaria bicolor
2761 Gewone fopzwam - Laccaria laccata
2762 Schubbige fopzwam - Laccaria proxima
2763 Gewoon franjekelkje - Lachnum virgineum
2764 Grijsgroene melkzwam - Lactarius blennius
2765 Kruidige melkzwam - Lactarius camphoratus
2766 Viltige maggizwam - Lactarius helvus
2767 Levermelkzwam - Lactarius hepaticus
2768 Donzige melkzwam - Lactarius pubescens
2769 Kaneelkleurige melkzwam - Lactarius quietus
2770 Rossige melkzwam - Lactarius rufus
2771 Rimpelende melkzwam - Lactarius tabidus
2772 Schaapje - Lactifluus vellereus
2773 Zwavelzwam - Laetiporus sulphureus
2774 Reuzenbovist - Calvatia gigantea
2775 Gewone berkenboleet - Leccinum scabrum
2776 Bonte berkenboleet - Leccinum variicolor
2777 Bruine anijszwam - Lentinellus cochleatus
2778 Fopelfenbankje - Lenzites betulinus
2779 Glanzend druivenpitje - Leocarpus fragilis
2780 Groene glibberzwam - Leotia lubrica
2781 Kastanjeparasolzwam - Lepiota castanea
2782 Stinkparasolzwam - Lepiota cristata
2783 Roodbruine schijnridderzwam - Lepista flaccida
2784 Paarse schijnridderzwam - Lepista nuda
2785 Gewone boomwrat - Lycogala epidendrum
2786 Stekelige stuifzwam - Lycoperdon echinatum
2787 Zwartwordende stuifzwam - Lycoperdon nigrescens
2788 Parelstuifzwam - Lycoperdon perlatum
2789 Grote parasolzwam - Macrolepiota procera
2790 Draadknotszwam - Macrotyphula juncea
2791 Takruitertje - Marasmiellus ramealis
2792 Halmruitertje - Marasmiellus vaillantii
2793 Klimoptaailing - Marasmius epiphylloides
2794 Weidekringzwam - Marasmius oreades
2795 Wieltje - Marasmius rotula
2796 Breedplaatstreephoed - Megacollybia platyphylla
2797 Zwartwitte veldridderzwam - Melanoleuca polioleuca
2798 Elzenweerschijnzwam - Mensularia radiata
2799 Reuzenzwam - Meripilus giganteus
2800 Eikenmeeldauw - Erysiphe alphitoides
2801 Groot kalkschuim - Mucilago crustacea
2802 Kleine stinkzwam - Mutinus caninus
2803 Roze stinkzwam - Mutinus ravenelii
2804 Oranje dwergmycena - Mycena acicula
2805 Suikermycena - Mycena adscendens
2806 Donzige mycena - Mycena amicta
2807 Graskleefsteelmycena - Mycena epipterygia
2808 Dennenkleefsteelmycena - Mycena epipterygioides
2809 Helmmycena - Mycena galericulata
2810 Melksteelmycena - Mycena galopus
2811 Grote bloedsteelmycena - Mycena haematopus
2812 Lilabruine schorsmycena - Mycena meliigena
2813 Witte eikenbladmycena - Mycena polyadelpha
2814 Blauwgrijze schorsmycena - Mycena pseudocorticola
2815 Gewoon elfenschermpje - Mycena pura
2816 Heksenschermpje - Mycena rosea
2817 Bundelchloormycena - Mycena stipata
2818 Papilmycena - Mycena vitilis
2819 Gewoon meniezwammetje - Nectria cinnabarina
2820 Donker hazenoor - Otidea bufonia
2821 Gewoon varkensoor - Otidea onotica
2822 Franjevlekplaat - Panaeolus papilionaceus
2823 Franjevlekplaten - Panaeolus papilionaceus sensu lato
2824 Scherpe schelpzwam - Panellus stipticus
2825 Geelbruin plooirokje - Parasola leiocephala
2826 Gewone krulzoom - Paxillus involutus
2827 Paarse eikenschorszwam - Peniophora quercina
2828 Bruine bekerzwam - Peziza badia
2829 Dennenvoetzwam - Phaeolus schweinitzii
2830 Duinstinkzwam - Phallus hadriani
2831 Grote stinkzwam - Phallus impudicus
2832 Oranje aderzwam - Phlebia radiata
2833 Spekzwoerdzwam - Phlebia tremellosa
2834 Goudvinkzwam - Pholiota astragalina
2835 Bleekgele bundelzwam - Pholiota gummosa
2836 Schubbige bundelzwam - Pholiota squarrosa
2837 Oranjegele bundelzwam - Pholiota tuberculosa
2838 Phoma hedericola
2839 Oranje oesterzwam - Phyllotopsis nidulans
2840 Fors kalkkopje - Physarum robustum
2841 Berkenzwam - Piptoporus betulinus
2842 Gewone oesterzwam - Pleurotus ostreatus
2843 Bleke oesterzwam - Pleurotus pulmonarius
2844 Plooivlieswaaiertje - Plicaturopsis crispa
2845 Gewone hertenzwam - Pluteus cervinus
2846 Smalle weegbreemeeldauw - Podosphaera plantaginis
2847 Winterhoutzwam - Polyporus brumalis
2848 Blauwe kaaszwam - Postia caesia
2849 Zwetende kaaszwam - Postia guttulata
2850 Boompuist - Postia ptychogaster
2851 Wollige franjehoed - Psathyrella artemisiae
2852 Langsteelfranjehoed - Psathyrella conopilus
2853 Bundelfranjehoed - Psathyrella multipedata
2854 Witsteelfranjehoed - Psathyrella piluliformis
2855 Kostgangerboleet - Pseudoboletus parasiticus
2856 Stekeltrilzwam - Pseudohydnum gelatinosum
2857 Gewone zwavelkop - Hypholoma fasciculare
2858 Zevenbladroest - Puccinia aegopodii
2859 Australische composietenroest - Puccinia lagenophorae
2860 Kaasjeskruidroest - Puccinia malvacearum
2861 Brandnetel-zeggeroest - Puccinia urticata
2862 Vermiljoenhoutzwam - Pycnoporus cinnabarinus
2863 Rhododendronknopvreter - Pycnostysanus azaleae
2864 Rechte koraalzwam - Ramaria stricta
2865 Oliebolzwam - Rhizina undulata
2866 Okerkleurige vezeltruffel - Rhizopogon luteolus
2867 Botercollybia - Rhodocollybia butyracea
2868 Roestvlekkenzwam - Rhodocollybia maculata
2869 Esdoornvlekkenzwam - Rhytisma acerinum
2870 Oranjegeel trechtertje - Rickenella fibula
2871 Glad tepelkogeltje - Rosellinia mammiformis
2872 Roze berkenrussula - Russula betularum
2873 Grootsporige braakrussula - Russula emetica
2874 Beukenrussula - Russula fellea
2875 Broze russula - Russula fragilis
2876 Stevige braakrussula - Russula mairei
2877 Grofplaatrussula - Russula nigricans
2878 Geelwitte russula - Russula ochroleuca
2879 Berijpte russula - Russula parazurea
2880 Onsmakelijke kamrussula - Russula pectinatoides
2881 Zwartpurperen russula - Russula undulata
2882 Schotelrussula - Russula velenovskyi
2883 Kastanjestromakelkje - Rutstroemia echinophila
2884 Eikentakstromakelkje - Rutstroemia firma
2885 Kleine aardappelbovist - Scleroderma areolatum
2886 Gele aardappelbovist - Scleroderma citrinum
2887 Dakloze huiszwam - Serpula himantioides
2888 Witwollige dennenzwam - Skeletocutis amorpha
2889 Eikenbloedzwam - Stereum gausapatum
2890 Gele korstzwam - Stereum hirsutum
2891 Gerimpelde korstzwam - Stereum rugosum
2892 Dennenbloedzwam - Stereum sanguinolentum
2893 Waaierkorstzwam - Stereum subtomentosum
2894 Sparrenkegelzwam - Strobilurus esculentus
2895 Gewone dennenkegelzwam - Strobilurus stephanocystis
2896 Echte kopergroenzwam - Stropharia aeruginosa
2897 Koeienboleet - Suillus bovinus
2898 Holsteelboleet - Suillus cavipes
2899 Gele ringboleet - Suillus grevillei
2900 Tumorgalzwam - Syzygospora tumefaciens
2901 Elzenvlag - Taphrina alni
2902 Berkenheksenbezem - Taphrina betulina
2903 Gewone franjezwam - Thelephora terrestris
2904 Witte bultzwam - Trametes gibbosa
2905 Gewoon elfenbankje - Trametes versicolor
2906 Bruine trilzwam - Tremella foliacea
2907 Gele trilzwam - Tremella mesenterica
2908 Paarse dennenzwam - Trichaptum abietinum
2909 Witbruine ridderzwam - Tricholoma albobrunneum
2910 Gele ridderzwam - Tricholoma equestre
2911 Glanzende ridderzwam - Tricholoma portentosum
2912 Zeepzwam - Tricholoma saponaceum
2913 Narcisridderzwam - Tricholoma sulphureum
2914 Zwavelgeel franjekelkje - Trichopeziza sulphurea
2915 Zemelig donsvoetje - Tubaria conspersa
2916 Gewoon donsvoetje - Tubaria furfuracea
2917 Rossig buiskussen - Tubifera arachnoidea
2918 Sneeuwwitte kaaszwam - Tyromyces chioneus
2919 Spaanse aakmeeldauw - Sawadaea bicornis
2920 Kastanjeboleet - Xerocomus badius
2921 Roodsteelfluweelboleet - Xerocomus chrysenteron
2922 Rode boleet - Xerocomus rubellus
2923 Beukwortelzwam - Xerula radicata
2924 Geweizwam - Xylaria hypoxylon
2925 Zilvermos - Bryum argenteum
2926 Geelkorrelknikmos - Bryum barnesii
2927 Gedraaid knikmos - Bryum capillare
2928 Beekstaartjesmos - Philonotis fontana
2929 Rond boogsterrenmos - Plagiomnium affine
2930 Gewoon purpersteeltje - Ceratodon purpureus
2931 Gewoon sikkelsterretje - Dicranoweisia cirrata
2932 Gewoon gaffeltandmos - Dicranum scoparium
2933 Gewoon muisjesmos - Grimmia pulvinata
2934 Gewoon dikkopmos - Brachythecium rutabulum
2935 Krom zompmos - Drepanocladus kneiffii
2936 Gesnaveld klauwtjesmos - Hypnum cupressiforme
2937 Heideklauwtjesmos - Hypnum jutlandicum
2938 Fijn laddermos - Kindbergia praelonga
2939 Gerimpeld platmos - Plagiothecium undulatum
2940 Groot laddermos - Pseudoscleropodium purum
2941 Boomsnavelmos - Rhynchostegium confertum
2942 Gewoon haakmos - Rhytidiadelphus squarrosus
2943 Gewone haarmuts - Orthotrichum affine
2944 Gesteelde haarmuts - Orthotrichum anomalum
2945 Knotskroesmos - Ulota bruchii
2946 Groot rimpelmos - Atrichum undulatum
2947 Gewoon haarmos - Polytrichum commune
2948 Fraai haarmos - Polytrichum formosum
2949 Gewoon smaragdsteeltje - Barbula convoluta
2950 Muurdubbeltandmos - Didymodon vinealis
2951 Boomsterretje - Syntrichia laevipila
2952 Knikkersterretje - Syntrichia papillosa
2953 Duinsterretje - Syntrichia ruralis
2954 Gewoon muursterretje - Tortula muralis
2955 Waterveenmos - Sphagnum cuspidatum
2956 Helmroestmos - Frullania dilatata
2957 Parapluutjesmos - Marchantia polymorpha
2958 Bleek boomvorkje - Metzgeria furcata
2959 Gewoon plakkaatmos - Pellia epiphylla
2960 Gewoon sterschoteltje - Trapelia coarctata
2961 Soredieus leermos - Peltigera didactyla
2962 Rond dambordje - Circinaria contorta
2963 Muurzonnetje - Athallia holocarpa
2964 Stoffige citroenkorst - Calogaya decipiens
2965 Sinaasappelkorst - Calogaya pusilla
2966 Gewone citroenkorst - Flavoplaca citrina
2967 Valse citroenkorst - Flavoplaca flavocitrina
2968 Kleine citroenkorst - Flavoplaca oasis
2969 Betoncitroenkorst - Gyalolechia flavovirescens
2970 Witte citroenkorst - Pyrenodesmia teicholyta
2971 Rood dooiermos - Rusavskia elegans
2972 Oranje dooiermos - Xanthoria calcicola
2973 Groot dooiermos - Xanthoria parietina
2974 Vals dooiermos - Candelaria concolor
2975 Kleine geelkorst - Candelariella aurella
2976 Poedergeelkorst - Candelariella reflexa
2977 Kopjesbekermos - Cladonia fimbriata
2978 Rode heidelucifer - Cladonia floerkeana
2979 Zomersneeuw - Cladonia foliacea
2980 Open rendiermos - Cladonia portentosa
2981 Rafelig bekermos - Cladonia ramulosa
2982 Eikenmos - Evernia prunastri
2983 Groen boomschildmos - Flavoparmelia soredians
2984 Witgerande stofkorst - Haematomma ochroleucum
2985 Dun schaduwmos - Hyperphyscia adglutinata
2986 Gewoon schorsmos - Hypogymnia physodes
2987 Kalkschotelkorst - Lecanora albescens
2988 Ammoniakschotelkorst - Lecanora barkmaniana
2989 Kastanjebruine schotelkorst - Lecanora campestris
2990 Melige schotelkorst - Lecanora carpinea
2991 Witte schotelkorst - Lecanora chlarotera
2992 Verborgen schotelkorst - Lecanora dispersa
2993 Muurschotelkorst - Lecanora muralis
2994 Witrandschotelkorst - Lecanora semipallida
2995 Gewoon purperschaaltje - Lecidella elaeochroma
2996 Steenpurperschaaltje - Lecidella stigmatea
2997 Gelobde poederkorst - Lepraria finkii
2998 Gewone poederkorst - Lepraria incana
2999 Verstopschildmos - Melanelixia subaurifera
3000 Lepelschildmos - Melanohalea exasperatula
3001 Gewoon schildmos - Parmelia sulcata
3002 Groot schildmos - Parmotrema perlatum
3003 Rond schaduwmos - Phaeophyscia orbicularis
3004 Lichtvlekje - Phlyctis argena
3005 Kapjesvingermos - Physcia adscendens
3006 Stoeprandvingermos - Physcia caesia
3007 Heksenvingermos - Physcia tenella
3008 Grauw rijpmos - Physconia grisea
3009 Kleine blauwkorst - Porpidia crustulata
3010 Rode kalksteenkorst - Protoblastenia rupestris
3011 Witstippelschildmos - Punctelia borreri
3012 Rijpschildmos - Punctelia jeckeri
3013 Grove mosterdkorst - Pyrrhospora quernea
3014 Melig takmos - Ramalina farinacea
3015 Donker landkaartmos - Rhizocarpon reductum
3016 Donkerbruine schotelkorst - Rinodina oleae
3017 Berijpte kroontjeskorst - Sarcogyne regularis
3018 Verzonken schriftmos - Pseudoschismatomma rufescens
3019 Illosporiopsis christiansenii
3020 Elzenviltmijt - Acalitus brevitarsus
3021 Esdoornknobbelmijt - Aceria cephaloneus
3022 Esdoornnerfhoekmijt - Aceria macrochela
3023 Lindehoorntjesmijt - Eriophyes tiliae
3024 Gewone doolhofspin - Agelena labyrinthica
3025 Gewone huisspin - Eratigena atrica
3026 Gewone staartspin - Textrix denticulata
3027 Muurkaardespin - Amaurobius similis
3028 Struikspin - Anyphaena accentuata
3029 Kruisspin - Araneus diadematus
3030 Viervlekwielwebspin - Araneus quadratus
3031 Wespspin - Argiope bruennichi
3032 Argiope catenulata
3033 Boomknobbelspin - Gibbaranea gibbosa
3034 Rietkruisspin - Larinioides cornutus
3035 Brugspin - Larinioides sclopetarius
3036 Platte wielwebspin - Nuctenea umbratica
3037 Venstersectorspin - Zygiella x-notata
3038 Geel kaardertje - Nigma flavescens
3039 Schorskoloniespin - Drapetisca socialis
3040 Tuinhangmatspin - Linyphia hortensis
3041 Struikhangmatspin - Neriene peltata
3042 Dikpootpanterspin - Alopecosa cuneata
3043 Gewone zandwolfspin - Arctosa perita
3044 Zwartrugrenspin - Philodromus dispar
3045 Marmertrilspin - Holocnemus pluchei
3046 Grote trilspin - Pholcus phalangioides
3047 Gerande oeverspin - Dolomedes fimbriatus
3048 Kraamwebspin - Pisaura mirabilis
3049 Schorsmarpissa - Marpissa muscosa
3050 Huisspringspin - Pseudeuophrys lanigera
3051 Huiszebraspin - Salticus scenicus
3052 Getijgerde lijmspuiter - Scytodes thoracica
3053 Kerkzesoog - Segestria florentina
3054 Heteropoda venatoria
3055 Grote dikkaak - Pachygnatha clercki
3056 Kleine dikkaak - Pachygnatha degeeri
3057 Strekpoot - Dicranopalpus ramosus
3058 Mitopus morio
3059 Rode hooiwagen - Opilio canestrinii
3060 Bonte hooiwagen - Paroligolophus agrestis
3061 Gewone hooiwagen - Phalangium opilio
3062 Voorjaarshooiwagen - Rilaena triangularis
3063 Schapenteek - Ixodes ricinus
3064 Gewone duizendpoot - Lithobius forficatus
3065 Spinduizendpoot - Scutigera coleoptrata
3066 Grote tweestreep - Ommatoiulus sabulosus
3067 Gewone heremietkreeft - Pagurus bernhardus
3068 Noordzeekrab - Cancer pagurus
3069 Strandkrab - Carcinus maenas
3070 Grapsus adscensionis
3071 Gewone hooiwagenkrab - Macropodia rostrata
3072 West-Afrikaanse Wenkkrab - Afruca tangeri
3073 Gewone zwemkrab - Liocarcinus holsatus
3074 Portunus segnis
3075 Strandvlo - Talitrus saltator
3076 Gewone zoetwaterpissebed - Asellus aquaticus
3077 Gewone oprolpissebed - Armadillidium vulgare
3078 Havenpissebed - Ligia oceanica
3079 Kelderpissebed - Oniscus asellus
3080 Mospissebed - Philoscia muscorum
3081 Ruwe pissebed - Porcellio scaber
3082 Zwartkoppissebed - Porcellio spinicornis
3083 Dicyrtoma fusca
3084 Orchesella cincta
3085 Egyptische treksprinkhaan - Anacridium aegyptium
3086 Italiaanse rozevleugel - Calliptamus italicus
3087 Kustsprinkhaan - Chorthippus albomarginatus
3088 Ratelaar - Chorthippus biguttulus
3089 Bruine sprinkhaan - Chorthippus brunneus
3090 Snortikker - Chorthippus mollis
3091 Gouden sprinkhaan - Chrysochraon dispar
3092 Cingalia dubia
3093 Kraussaria angulifera
3094 Knopsprietje - Myrmeleotettix maculatus
3095 Blauwvleugelsprinkhaan - Oedipoda caerulescens
3096 Wekkertje - Omocestus viridulus
3097 Dwergsprinkhaan - Pezotettix giornae
3098 Zompsprinkhaan - Pseudochorthippus montanus
3099 Krasser - Pseudochorthippus parallelus
3100 Klappersprinkhaan - Psophus stridulus
3101 Moerassprinkhaan - Stethophyma grossum
3102 Zanddoorntje - Tetrix ceperoi
3103 Zeggedoorntje - Tetrix subulata
3104 Gewoon doorntje - Tetrix undulata
3105 Zuidelijke veldkrekel - Gryllus bimaculatus
3106 Veldkrekel - Gryllus campestris
3107 Boskrekel - Nemobius sylvestris
3108 Boomkrekel - Oecanthus pellucens
3109 Veenmol - Gryllotalpa gryllotalpa
3110 Sikkelsprinkhaan - Phaneroptera falcata
3111 Zuidelijke sikkelsprinkhaan - Phaneroptera nana
3112 Gewoon spitskopje - Conocephalus dorsalis
3113 Zuidelijke wrattenbijter - Decticus albifrons
3114 Zadelsprinkhaan - Ephippiger diurnus
3115 Struiksprinkhaan - Leptophyes punctatissima
3116 Zuidelijke boomsprinkhaan - Meconema meridionale
3117 Boomsprinkhaan - Meconema thalassinum
3118 Heidesabelsprinkhaan - Metrioptera brachyptera
3119 Bramensprinkhaan - Pholidoptera griseoaptera
3120 Greppelsprinkhaan - Roeseliana roeselii
3121 Grote groene sabelsprinkhaan - Tettigonia viridissima
3122 Kornoeljeluis - Anoecia corni
3123 Bloedblaarluis - Cryptomyzus ribis
3124 Eikenbladluis - Lachnus roboris
3125 Dromedarisluis - Tuberolachnus salignus
3126 Aphrophora alni
3127 Aphrophora pectoralis
3128 Aphrophora salicina
3129 Bloedcicade - Cercopis vulnerata
3130 Kraakcicade - Cicada orni
3131 Tachycixius pilosus
3132 Euides basilinea
3133 Groene rietcicade - Cicadella viridis
3134 Eurhadina pulchella
3135 Iassus lanio
3136 Oorcicade - Ledra aurita
3137 Gewone berkenmaskercicade - Oncopsis flavicollis
3138 Orientus ishidae
3139 Scaphoideus titanus
3140 Buffelcicade - Stictocephala bisonia
3141 Gewone vijverloper - Hydrometra stagnorum
3142 Beekschaatsenrijder - Aquarius najas
3143 Grote schaatsenrijder - Aquarius paludum
3144 Poelschaatsenrijder - Gerris lacustris
3145 Waterschorpioen - Nepa cinerea
3146 Staafwants - Ranatra linearis
3147 Platte waterwants - Ilyocoris cimicoides
3148 Gewoon bootsmannetje - Notonecta glauca
3149 Zwart bootsmannetje - Notonecta obliqua
3150 Camptopus lateralis
3151 Zuringrandwants - Coreus marginatus
3152 Smalle randwants - Gonocerus acuteangulatus
3153 Bladpootrandwants - Leptoglossus occidentalis
3154 Zwartgespikkelde glasvleugelwants - Brachycarenus tigrinus
3155 Grote slanke glasvleugelwants - Chorosoma schillingii
3156 Kaneelglasvleugelwants - Corizus hyoscyami
3157 Bruinrode glasvleugelwants - Rhopalus parumpunctatus
3158 Brilglasvleugelwants - Stictopleurus abutilon
3159 Bonte zandrookwants - Beosus maritimus
3160 Lisdoddebodemwants - Chilacis typhae
3161 Gewone heremietwants - Eremocoris plebejus
3162 Borsttandheremietwants - Eremocoris podagricus
3163 Berkensmalsnuit - Kleidocerys resedae
3164 Valse prachtridderwants - Lygaeus simulans
3165 Praalridderwants - Melanocoryphus albomaculatus
3166 Gewone dartelwants - Peritrechus nubilus
3167 Kortschildkeverwants - Pterotmetus staphyliniformis
3168 Gewone rookwants - Rhyparochromus vulgaris
3169 Bonte zaagpoot - Scolopostethus pictus
3170 Nevelrookwants - Sphragisticus nebulosus
3171 Pandoerridderwants - Spilostethus pandurus
3172 Gewone greppelschild - Taphropeltus contractus
3173 Vuurwants - Pyrrhocoris apterus
3174 Meidoornkielwants - Acanthosoma haemorrhoidale
3175 Jeneverbeskielwants - Cyphostethus tristriatus
3176 Berkenkielwants - Elasmostethus interstinctus
3177 Gewone kielwants - Elasmucha grisea
3178 Dovenetelgraafwants - Tritomegas bicolor
3179 Mijterschildwants - Aelia acuminata
3180 Snuitkeverschildwants - Arma custos
3181 Aspavia armigera
3182 Beemdkroonschildwants - Carpocoris fuscispinus
3183 Knoopkruidschildwants - Carpocoris purpureipennis
3184 Bessenschildwants - Dolycoris baccarum
3185 Scharlaken schildwants - Eurydema dominulus
3186 Koolschildwants - Eurydema oleracea
3187 Sierlijke schildwants - Eurydema ornata
3188 Pyjamaschildwants - Graphosoma italicum
3189 Groene schildwants - Palomena prasina
3190 Roodpootschildwants - Pentatoma rufipes
3191 Zuidelijke schildwants - Peribalus strictus
3192 Tweetandschildwants - Picromerus bidens
3193 Grauwe schildwants - Rhaphigaster nebulosa
3194 Blauwe schildwants - Zicrona caerulea
3195 Gewone pantserwants - Eurygaster testudinaria
3196 Gewone bloemwants - Anthocoris nemorum
3197 Luzernesierblindwants - Adelphocoris lineolatus
3198 Vierpuntsierblindwants - Adelphocoris quadripunctatus
3199 Gotische blindwants - Alloeotomus gothicus
3200 Groene schaduwwants - Apolygus lucorum
3201 Lichtgroene schaduwwants - Apolygus spinolae
3202 Zwartknieblindwants - Blepharidopterus angulatus
3203 Bonte geelschild - Campyloneura virgula
3204 Aardappelprachtblindwants - Closterotomus norwegicus
3205 Gele viervlekwants - Dryophilocoris flavoquadrimaculatus
3206 Voorjaarseikenblindwants - Harpocera thoracica
3207 Groene appelschaduwwants - Lygocoris pabulinus
3208 Alsemschaduwwants - Lygus gemellatus
3209 Kustschaduwwants - Lygus maritimus
3210 Weideschaduwwants - Lygus pratensis
3211 Behaarde schaduwwants - Lygus rugulipennis
3212 Geribde prachtblindwants - Miris striatus
3213 Bruine graswants - Notostira elongata
3214 Variabele dwergschaduwwants - Orthops basalis
3215 Stippelblindwants - Pantilius tunicatus
3216 Eikenbleekpoot - Phylus melanocephalus
3217 Boomgaardspillebeen - Phytocoris dimidiatus
3218 Lindeboswants - Pinalitus cervinus
3219 Bonte eikendonswants - Psallus varians
3220 Oranjeroodgevlekte esblindwants - Pseudoloxops coccineus
3221 Groenblauwgevlekte blindwants - Reuteria marqueti
3222 Gestreepte eikenblindwants - Rhabdomiris striatellus
3223 Tweedoornsmallijf - Stenodema calcarata
3224 Gewone smallijf - Stenodema laevigata
3225 Grasbloemwants - Stenotus binotatus
3226 Rijstwigkop - Trigonotylus caelestialium
3227 Boomsikkelwants - Himacerus apterus
3228 Miersikkelwants - Himacerus mirmicoides
3229 Gemaskeerde roofwants - Reduvius personatus
3230 Geringde roofwants - Rhynocoris annulatus
3231 Ptinus sexpunctatus
3232 Eenhoornige snoerhalskever - Notoxus monoceros
3233 Hazelaarbladrolkever - Apoderus coryli
3234 Eikenbladrolkever - Attelabus nitens
3235 Berkenbladrolkever - Deporaus betulae
3236 Anthaxia hungarica
3237 Cantharis decipiens
3238 Zwartpootsoldaatje - Cantharis fusca
3239 Bleekgele weekschildkever - Cantharis livida
3240 Gestreepte weekkever - Cantharis nigricans
3241 Zwart soldaatje (obscura) - Cantharis obscura
3242 Zwart soldaatje (pellucida) - Cantharis pellucida
3243 Rood soldaatje - Cantharis rufa
3244 Zwart soldaatje (rustica) - Cantharis rustica
3245 Kleine rode weekschild - Rhagonycha fulva
3246 Bronskleurige glansloopkever - Amara aenea
3247 Bleke priemkever - Bembidion femoratum
3248 Roestbruine hardloper - Bradycellus harpalinus
3249 Mostandklauw - Calathus cinctus
3250 Roodpotige breedhalsloopkever - Calathus fuscipes
3251 Kleine Poppenrover - Calosoma inquisitor
3252 Gouden loopkever - Carabus auratus
3253 Gekorrelde veldloopkever - Carabus granulatus
3254 Tuinschallebijter - Carabus nemoralis
3255 Korrelschallebijter - Carabus problematicus
3256 Groene zandloopkever - Cicindela campestris
3257 Bastaardzandloopkever - Cicindela hybrida
3258 Schorsloopkever - Dromius quadrimaculatus
3259 Aardbeiloopkever - Harpalus rufipes
3260 Lophyra senegalensis
3261 Oeverspiegelloopkever - Notiophilus substriatus
3262 Grote zwartschild - Pterostichus niger
3263 Tweekleurige glansloper - Stenolophus teutonus
3264 Gewone distelboktor - Agapanthia villosoviridescens
3265 Geelpoot-smalboktor - Alosterna tabacicolor
3266 Mierenboktor - Anaglyptus mysticus
3267 Heldenbok - Cerambyx cerdo
3268 Kleine wespenboktor - Clytus arietis
3269 Naaldreuzenboktor - Ergates faber
3270 Gevlekte smalboktor - Leptura quadrifasciata
3271 Korte smalboktor - Pachytodes cerambyciformis
3272 Veranderlijke boktor - Phymatodes testaceus
3273 Zwartkruin-borstelboktor - Pogonocherus fasciculatus
3274 Gewone borstelboktor - Pogonocherus hispidus
3275 Lederboktor - Prionus coriarius
3276 Vuurboktor - Pyrrhidium sanguineum
3277 Geringelde smalboktor - Rutpela maculata
3278 Kleine populierenboktor - Saperda populnea
3279 Ladderboktor - Saperda scalaris
3280 Kleine zwarte smalboktor - Stenurella nigra
3281 Gewone smalboktor - Stictoleptura rubra
3282 Elzenhaantje - Agelastica alni
3283 Hennepnetelgoudhaan - Chrysolina fastuosa
3284 Voorjaarsgoudhaan - Chrysolina oricalcia
3285 Moertje - Chrysolina polita
3286 Grote populierenhaan - Chrysomela populi
3287 Hertshooisteilkopje - Cryptocephalus moraei
3288 Liesgrasrietkever - Donacia semicuprea
3289 Wormkruidhaantje - Galeruca tanaceti
3290 Duizendknoophaantje - Gastrophysa polygoni
3291 Groen zuringhaantje - Gastrophysa viridula
3292 Vijfstippelig struikhaantje - Gonioctena quinquepunctata
3293 Coloradokever - Leptinotarsa decemlineata
3294 Leliehaantje - Lilioceris lilii
3295 Meidoornhaantje - Lochmaea crataegi
3296 Heidehaantje - Lochmaea suturalis
3297 Geelgerande aardvlo - Longitarsus dorsalis
3298 Huismierenkever - Tillus elongatus
3299 Bijenkever - Trichodes apiarius
3300 Tweestippelig lieveheersbeestje - Adalia bipunctata
3301 Tienstippelig lieveheersbeestje - Adalia decempunctata
3302 Oogvleklieveheersbeestje - Anatis ocellata
3303 Tienvleklieveheersbeestje - Calvia decemguttata
3304 Roomvleklieveheersbeestje - Calvia quatuordecimguttata
3305 Heidelieveheersbeestje - Chilocorus bipustulatus
3306 Vijfstippelig lieveheersbeestje - Coccinella quinquepunctata
3307 Zevenstippelig lieveheersbeestje - Coccinella septempunctata
3308 Elfstippelig lieveheersbeestje - Coccinella undecimpunctata
3309 Ongevleugeld lieveheersbeestje - Cynegetis impunctata
3310 Viervleklieveheersbeestje - Exochomus quadripustulatus
3311 Meeldauwlieveheersbeestje - Halyzia sedecimguttata
3312 Harlekijnlieveheersbeestje - Harmonia quadripunctata
3313 Dertienstippelig lieveheersbeestje - Hippodamia tredecimpunctata
3314 Ruigtelieveheersbeestje - Hippodamia variegata
3315 Achttienvleklieveheersbeestje - Myrrha octodecimguttata
3316 Gestreept lieveheersbeestje - Myzia oblongoguttata
3317 Vloeivleklieveheersbeestje - Oenopia conglobata
3318 Schaakbordlieveheersbeestje - Propylea quatuordecimpunctata
3319 Citroenlieveheersbeestje - Psyllobora vigintiduopunctata
3320 Twintigvleklieveheersbeestje - Sospita vigintiguttata
3321 Groene distelsnuitkever - Chlorophanus viridis
3322 Kleine eikelboorder - Curculio glandium
3323 Grote eikelboorder - Curculio venosus
3324 Grote dennensnuitkever - Hylobius abietis
3325 Bruine zuringsnuitkever - Lixus bardanae
3326 Grote lissnuitkever - Lixus iridis
3327 Grijze bolsnuittor - Philopedon plagiatus
3328 Rhamphus oxyacanthae
3329 Gewone tapijtkever - Anthrenus verbasci
3330 Gegroefde haarwaterroofkever - Acilius sulcatus
3331 Gewone snelzwemmer - Agabus bipustulatus
3332 Tuimelaar - Cybister lateralimarginalis
3333 Brilgeelgerande - Dytiscus circumcinctus
3334 Gevlekte geelgerande - Dytiscus circumflexus
3335 Gewone geelrand - Dytiscus marginalis
3336 Graphoderus cinereus
3337 Ilybius ater
3338 Rhantus exsoletus
3339 Slijktor - Rhantus suturalis
3340 Muisgrijze kniptor - Agrypnus murina
3341 Roodaarskniptor - Athous haemorrhoidalis
3342 Gerande kniptor - Dalopius marginatus
3343 Smalle kniptor - Denticollis linearis
3344 Melanotus villosus
3345 Stenagostus rhombeus
3346 Voorjaarsmestkever - Geotrupes vernalis
3347 Enochrus melanocephalus
3348 Enochrus testaceus
3349 Kleine spinnende watertor - Hydrochara caraboides
3350 Grote spinnende watertor - Hydrophilus piceus
3351 Kleine glimworm - Lamprohiza splendidula
3352 Klein vliegend hert - Dorcus parallelipipedus
3353 Vliegend hert - Lucanus cervus
3354 Zaagsprietige houtboorder - Hylecoetus dermestoides
3355 Anthocomus equestris
3356 Dubbelgevlekte bastaardweekschildkever - Anthocomus fasciatus
3357 Dasytes caeruleus
3358 Roodtipbasterdweekschild - Malachius bipustulatus
3359 Viltbandkevertje - Variimorda villosa
3360 Grote gele glanskever - Cychramus luteus
3361 Fraaie schijnbok - Oedemera nobilis
3362 Zwartkopvuurkever - Pyrochroa coccinea
3363 Roodkopvuurkever - Pyrochroa serraticornis
3364 Bolronde helmkever - Aegialia arenaria
3365 Junikever - Amphimallon solstitiale
3366 Anomala dubia
3367 Gouden tor - Cetonia aurata
3368 Gewone meikever - Melolontha melolontha
3369 Neushoornkever - Oryctes nasicornis
3370 Rozenkever - Phyllopertha horticola
3371 Julikever - Polyphylla fullo
3372 Gedeukte gouden tor - Protaetia metallica
3373 Roestbruine bladsprietkever - Serica brunnea
3374 Valgus hemipterus
3375 Bruine tandkever - Uleiota planata
3376 Rupsenaaskever - Dendroxena quadrimaculata
3377 Oeveraaskever - Necrodes littoralis
3378 Zwarte doodgraver - Nicrophorus humator
3379 Krompootdoodgraver - Nicrophorus vespillo
3380 Gewone doodgraver - Nicrophorus vespilloides
3381 Oranje aaskever - Oiceoptoma thoracicum
3382 Slakkenaaskever - Phosphuga atrata
3383 Thanatophilus sinuatus
3384 Stinkende kortschild - Ocypus olens
3385 Adesmia cancellata
3386 Nalassus laevioctostriatus
3387 Zwartkever - Prionychus ater
3388 Amegilla albigena
3389 Dwerghoningbij - Apis florea
3390 Honingbij - Apis mellifera
3391 Boomhommel - Bombus hypnorum
3392 Steenhommel - Bombus lapidarius
3393 Veldhommel - Bombus lucorum
3394 Akkerhommel - Bombus pascuorum
3395 Weidehommel - Bombus pratorum
3396 Aardhommel - Bombus terrestris
3397 Gewone wespbij - Nomada flava
3398 Roodharige wespbij - Nomada lathburiana
3399 Blauwzwarte houtbij - Xylocopa violacea
3400 Witbaardzandbij - Andrena barbilabris
3401 Zwart-rosse zandbij - Andrena clarkella
3402 Wimperflankzandbij - Andrena dorsata
3403 Vosje - Andrena fulva
3404 Roodgatje - Andrena haemorrhoa
3405 Zwartbronzen zandbij - Andrena nigroaenea
3406 Viltvlekzandbij - Andrena nitida
3407 Meidoornzandbij - Andrena scotica
3408 Grijze zandbij - Andrena vaga
3409 Roodbuikje - Andrena ventralis
3410 Grote zijdebij - Colletes cunicularius
3411 Breedbandgroefbij - Halictus scabiosae
3412 Grote bloedbij - Sphecodes albilabris
3413 Rosse metselbij - Osmia bicornis
3414 Gehoornde metselbij - Osmia cornuta
3415 Pluimvoetbij - Dasypoda hirtipes
3416 Gewone slobkousbij - Macropis europaea
3417 Knollenbladwesp - Athalia rosae
3418 Cladius grandis
3419 Dolerus haematodes
3420 Eriocampa ovata
3421 Eutomostethus ephippium
3422 Elzenmineerwesp - Fenusa dohrnii
3423 Hemichroa crocea
3424 Elzenschijfmineerwesp - Heterarthrus vagans
3425 Bramenmineerwesp - Metallus pumilus
3426 Wilgenbladwesp - Nematus salicis
3427 Periclista pilosa
3428 Eikenmineerwesp - Profenusa pygmaea
3429 Tenthredo maculata
3430 Helmkruidbladwesp - Tenthredo scrophulariae
3431 Tenthredo zona
3432 Tenthredo zonula
3433 Ananasgalwesp - Andricus foecundatrix
3434 Knikkergalwesp - Andricus kollari
3435 Aardappelgalwesp - Biorhiza pallida
3436 Rode erwtengalwesp - Cynips divisa
3437 Eikenstuitergalwesp - Cynips longiventris
3438 Galappelwesp - Cynips quercusfolii
3439 Rozenmosgalwesp - Diplolepis rosae
3440 Plaatjesgalwesp - Neuroterus albipes
3441 Satijnen knoopjesgalwesp - Neuroterus numismalis
3442 Lensgalwesp - Neuroterus quercusbaccarum
3443 Enicospilus ramidulus
3444 Ichneumon stramentor
3445 Lymantrichneumon disparis
3446 Opheltes glaucopterus
3447 Ophion luteus
3448 Ophion minutus
3449 Ophion obscuratus
3450 Ophion ventricosus
3451 Juweelwesp - Hedychrum nobile
3452 Slanke wantsendoder - Dryudella stigma
3453 Gewone vliegendoder - Mellinus arvensis
3454 Gewone reuzenmier - Camponotus ligniperda
3455 Grauwzwarte renmier - Formica fusca
3456 Kale rode bosmier - Formica polyctena
3457 Bloedrode roofmier - Formica sanguinea
3458 Gele weidemier - Lasius flavus
3459 Glanzende houtmier - Lasius fuliginosus
3460 Wegmier - Lasius niger
3461 Gewone wegwesp - Anoplius viaticus
3462 Grote rupsendoder - Ammophila sabulosa
3463 Sabelsprinkhanendoder - Sphex funerarius
3464 Saksische wesp - Dolichovespula saxonica
3465 Franse veldwesp - Polistes dominula
3466 Hoornaar - Vespa crabro
3467 Duitse wesp - Vespula germanica
3468 Gewone wesp - Vespula vulgaris
3469 Sylvicola fenestralis
3470 Kleine rouwvlieg - Bibio lanigerus
3471 Rouwvlieg - Bibio marci
3472 Koortsvlieg - Dilophus febrilis
3473 Paardenbloemvlekgalmug - Cystiphora taraxaci
3474 Moerasspireabladplooigalmug - Dasineura engstfeldi
3475 Bramenplooigalmug - Dasineura plicatrix
3476 Frambozentakgalmug - Lasioptera rubi
3477 Eikenbinnenlobgalmug - Macrodiplosis roboris
3478 Beukengalmug - Mikiola fagi
3479 Robiniagalmug - Obolodiplosis robiniae
3480 Gewone wilgenroosjesgalmug - Rabdophaga rosaria
3481 Gewone boerenwormkruidgalmug - Rhopalomyia tanaceticola
3482 Psectrotanypus varius
3483 Grote sponsmug - Demeijerea rufipes
3484 Gewone steekmug - Culex pipiens
3485 Grote steekmug - Culiseta annulata
3486 Macrocera phalerata
3487 Limonia phragmitidis
3488 WC-motmug - Clogmia albipunctata
3489 Clytocerus splendidus
3490 Peripsychoda auriculata
3491 Ptychoptera contaminata
3492 Ctenophora festiva
3493 Tijgerlangpootmug - Nephrotoma appendiculata
3494 Nephrotoma crocata
3495 Nephrotoma lunulicornis
3496 Nephrotoma quadristriata
3497 Nephrotoma scurra
3498 Nephrotoma submaculosa
3499 Houtlangpootmug - Tanyptera atrata
3500 Tipula fascipennis
3501 Tipula lateralis
3502 Tipula luna
3503 Tipula lunata
3504 Reuzenlangpootmug - Tipula maxima
3505 Kool-langpootmug - Tipula oleracea
3506 Tipula paludosa
3507 Tipula pierrei
3508 Tipula scripta
3509 Tipula unca
3510 Tipula vernalis
3511 Dooimug - Trichocera regelationis
3512 Elzenmineervlieg - Agromyza alnivora
3513 Agromyza anthracina
3514 Agromyza filipendulae
3515 Agromyza flaviceps
3516 Agromyza idaeiana
3517 Agromyza nana
3518 Amauromyza flavifrons
3519 Calycomyza artemisiae
3520 Chrysantevlieg - Chromatomyia syngenesiae
3521 Vliermineervlieg - Liriomyza amoena
3522 Liriomyza valerianae
3523 Phytomyza agromyzina
3524 Phytomyza chaerophylli
3525 Hulstvlieg - Phytomyza ilicis
3526 Phytomyza lycopi
3527 Phytomyza minuscula
3528 Phytomyza podagrariae
3529 Phytomyza pubicornis
3530 Phytomyza ranunculi
3531 Anthomyia procellaris
3532 Pegomya flavifrons
3533 Zwarte bladjager - Dioctria atricapilla
3534 Zwartvlerkbladjager - Dioctria oelandica
3535 Knobbelbladjager - Dioctria rufipes
3536 Bosrandroofvlieg - Neoitamus cyanurus
3537 Zandroofvlieg - Philonicus albiceps
3538 Gewone roofvlieg - Tolmerus atricapillus
3539 Gewone wolzwever - Bombylius major
3540 Roodwangbromvlieg - Calliphora vicina
3541 Lijkenvlieg - Cynomya mortuorum
3542 Paddenvlieg - Lucilia bufonivora
3543 Keizersvlieg - Lucilia caesar
3544 Thaumatomyia notata
3545 Bont blaaskaakje - Myopa buccata
3546 Poecilobothrus nobilitatus
3547 Tweestreepdansvlieg - Empis digramma
3548 Zilvervlekdansvlieg - Empis opaca
3549 Grote dansvlieg - Empis tessellata
3550 Hertenluisvlieg - Lipoptena cervi
3551 Minettia inusta
3552 Neria commutata
3553 Coenosia tigrina
3554 Schorsvlieg - Mesembrina meridiana
3555 Huisvlieg - Musca domestica
3556 Mydaea corni
3557 Phaonia fuscata
3558 Phaonia tuguriorum
3559 Stalvlieg - Stomoxys calcitrans
3560 Geomyza tripunctata
3561 Palloptera scutellata
3562 Palloptera ustulata
3563 Gewone schubsnipvlieg - Chrysopilus cristatus
3564 Ongevlekte snipvlieg - Rhagio immaculatus
3565 Kleine snipvlieg - Rhagio lineola
3566 Gewone snipvlieg - Rhagio scolopaceus
3567 Gele snipvlieg - Rhagio tringarius
3568 Gevlekte pissebedvlieg - Paykullia maculata
3569 Strontvlieg - Scathophaga stercoraria
3570 Sepedon spinipes
3571 Trypetoptera punctulata
3572 Sphaerocera curvipes
3573 Wollig gitje - Cheilosia illustrata
3574 Grote fopwesp - Chrysotoxum cautum
3575 Enkele-bandzweefvlieg - Epistrophe eligans
3576 Snorzweefvlieg - Episyrphus balteatus
3577 Kleine bijvlieg - Eristalis arbustorum
3578 Bosbijvlieg - Eristalis horticola
3579 Hommelbijvlieg - Eristalis intricaria
3580 Puntbijvlieg - Eristalis nemorum
3581 Kegelbijvlieg - Eristalis pertinax
3582 Blinde bij - Eristalis tenax
3583 Terrasjeskommazweefvlieg - Eupeodes corollae
3584 Gewone kopermantel - Ferdinandea cuprea
3585 Gewone pendelvlieg - Helophilus pendulus
3586 Citroenpendelvlieg - Helophilus trivittatus
3587 Gewone driehoekszweefvlieg - Melanostoma mellinum
3588 Slanke driehoekszweefvlieg - Melanostoma scalare
3589 Doodskopzweefvlieg - Myathropa florea
3590 Ornidia obesa
3591 Gewone snuitvlieg - Rhingia campestris
3592 Witte halvemaanzweefvlieg - Scaeva pyrastri
3593 Grote langlijf - Sphaerophoria scripta
3594 Menuetzweefvlieg - Syritta pipiens
3595 Bosbandzweefvlieg - Syrphus torvus
3596 Kleine bandzweefvlieg - Syrphus vitripennis
3597 Moeraszweefvlieg - Tropidia scita
3598 Hommelreus - Volucella bombylans
3599 Witte reus - Volucella pellucens
3600 Stadsreus - Volucella zonaria
3601 Gewone rode bladloper - Xylota segnis
3602 Gewone goudoogdaas - Chrysops relictus
3603 Gewone regendaas - Haematopota pluvialis
3604 Grijze runderdaas - Tabanus autumnalis
3605 Dexia rustica
3606 Dexiosoma caninum
3607 Stekelsluipvlieg - Tachina grossa
3608 Tachina lurida
3609 Meidoornboorvlieg - Anomoia purmunda
3610 Donkere duizendbladboorvlieg - Dithryca guttularis
3611 Brandnetelboorvlieg - Philophylla caesio
3612 Berberisboorvlieg - Rhagoletis meigenii
3613 Akkerdistelgalboorvlieg - Urophora cardui
3614 Akkerdistelboorvlieg - Xyphosia miliaria
3615 Gewone viltvlieg - Thereva nobilitata
3616 Thereva plebeja
3617 Myennis octopunctata
3618 Zeevonk - Noctiluca scintillans
3619 Blaaswier - Fucus vesiculosus
3620 Mediopyxis helysia
3621 Kroongalziekte - Agrobacterium tumefaciens
3622 Odontella sinensis
3623 Leucochloridium paradoxum
3624 Zeepier - Arenicola marina
3625 Grote blauwkopworm - Lumbricus terrestris
3626 Eendenbloedzuiger - Theromyzon tessulatum
3627 Haemadipsa zeylanica
3628 Onechte paardenbloedzuiger - Haemopis sanguisuga
3629 Medicinale bloedzuiger - Hirudo medicinalis
3630 Gewone zeester - Asterias rubens
3631 Gewone slangster - Ophiura ophiura
3632 Zeeklit - Echinocardium cordatum